Brittainy C. Cherry – Ogień, który ich spala

pf_1490559330

Ogień,który ich spala to wspaniała historia dwójki najlepszych przyjaciół, ludzi którzy na pierwszy rzut oka są całkiem inni. Pozory jednak często mylą . Oboje mają ogromne problemy w życiu rodzinnym. Logan i Alyssa to wspaniali ludzie , którzy walczą o lepsze jutro dla siebie ,ale czasami trzeba upaść na samo dno żeby móc się od niego odbić.
Życie Logana nigdy nie rozpieszczało, żył z matką uzależnioną od narkotyków i ale także od jego ojca. Kobietą, która pozwalała własnemu dziecku staczać się . Czytając byłam na nią taka wściekła za jej egoizm, chamstwo. Bo przecież matka ma kochać swoje dziecko bezwarunkowo, dawać poczucie bezpieczeństwa,dbać o nie . Julia jednak nie myślała o Loganie ,ona zastanawiała się tylko skąd wziąć na następną działkę. A dodajmy do tego jeszcze ojca chłopaka – dilera ,który niszczył wszystkich po drodze. Mężczyzna znęcał się nad matką chłopca i nad nim samym. Jedynym dobrem dla Logana jest Alyssa i jego przyrodni brat.
Alyssa jest dziewczyną , której ojciec opuścił rodzinę dla kariery muzycznej. Matka zaś jest wredną kobietą skupioną na karierze prawniczej.Dziewczyna czuję się samotna i niechciana. Ma tylko Logana. Alyssa -High jak ją nazywa Logan od jakiegoś czasu w chłopaku dostrzega kogoś więcej niż przyjaciela. Lo również odkrywa swoje uczucia do przyjaciółki. Ale to jest miłość ,która ich spali.
Po dość okrutnych dla tej dwójki wydarzeniach Logan zostaje odesłany na leczenie i zapowiada że już nie wróci.Czy będą potrafili o sobie zapomnieć ? Czy rozłąka zniszczy ich miłość?

Po pięciu latach Lo wraca do rodzinnego miasta na ślub brata, nie wie jednak że teraz wszystko stanie się inne .
Autorka w tej książce nie skupia się tylko na głównych bohaterach. Porusza tak wiele tematów dla niektórych ciężkich. Ja sama miałam gulę w gardle czytając o chorobie Kellana . Gdy człowiek w swoim życiu przeżył podobne zdarzenia inaczej patrzy na historię pisaną.
Brittainy C.Cherry stworzyła powieść , która roztrzaskała mi serce a następnie złożyła je na nowo. Wywołała we mnie tak wiele wspomnień…Potrafiłam zrozumieć zachowanie bohaterów , którzy walczyli o życie ukochanej osoby.Autorka stworzyła historię z którą wiele ludzi może się utożsamiać.Pozwala nam dostrzec to co mamy i ludzi którymi się otaczamy.

Żyj z dnia na dzień. Tylko tego trzeba by przetrwać. Nie myśl zbyt wiele o przyszłości ani nie zajmuj głowy przeszłością. Pozostań w teraźniejszości. Bądź tu i teraz. To najlepszy sposób na życie. Ciesz się chwilą. Żyj z dnia na dzień.

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>