Chłopak z sąsiedztwa -Kasie West

W ostatnim czasie Kasie West stała się jedną z moich ulubionych pisarek. Tak wielu autorów porusza podobne tematy, że czasem już od początku wiem jak książka się skończy. I chociaż i tym razem po kilku rozdziałach domyśliłam się końca to poruszony wątek matki nie pozwolił mi odłożyć książki na później.
Charlie jest dziewczyną ,której matka zmarła , gdy dziewczyna miała zaledwie 6 lat. Jest siostrą trzech chłopaków. Całe życie uważa się za chłopczycę- sportwoman, mało atrakcyjną.Z braćmi grywa w football ,piłkę nożna itp.
Z ich czwórką zawsze jest jeszcze ich sąsiad Braden, chłopak o którym Charlie wie wszystko i on wie wszystko o niej. Najlepszy przyjaciel, powiernik.
Gdy dziewczynę zaczynają męczyć koszmary związane ze śmiercią matki to właśnie Braden jest tym z którym może o tym porozmawiać.
Dziewczyna nie zauważa nawet kiedy jej uczucia do przyjaciela się zmieniają i nie zauważa, że on również nie traktuje już jej jak siostry.
W powieści obserwujemy jakie zmiany zachodzą w dziewczynie, jak odkrywa swoją kobiecość. Książka pokazuję nam relację dwójki najlepszych przyjaciół ,ich rozmowy nocą.
Czy miedzy nimi rozkwitnie miłość? Czy poradzą sobie ze wszystkimi problemami ?I czy Charlie odkryje prawdę o śmierci matki ?Polecam bo od tej książki nie można się oderwać.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>