Odwaga

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się czy założyć bloga i chyba potrzebowałam spotkania z moimi dziewczynami ( moja grupa wsparcie) żeby podjąć ostateczną decyzję. Chyba do końca życia będę im wdzięczna za to że dały mi siłę na podjęcie się zmian. Odkąd je mam moje życie staje się lepsze. Dzięki nim mam odwagę zawalczyć o marzenia…. Bo chociaż mam ogromną rodzinę ,którą na swój sposób kocham to zawsze byłam samotna a przez ostatnie dwa lata już nie wiem czym jest samotność bo są one. Kilka całkiem innych a zarazem tak podobnych do mnie dziewczyn. Nawet nie wiem jak im dziękować za danie mi nadziei i na tak dużą wiarę we mnie.

Od dość długiego czasy moją pasją stało się czytanie . Czytam książki głównie z gatunku : romans, erotyk lub new adults . Na moim blogu dość często będę dodawała wpisy na temat przeczytanych przeze mnie książek.Ostrzegam czytam bardzo dużo . Każdą wolną chwilę poświęcam na czytanie a w wielu powieściach odnajduje cząstkę siebie. A więc zaczynam… Mam nadzieję że uda mi się.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>