Too Late -C.Hoover

too late

too lateCzy pani Hoover kiedyś mnie zawiodła? Nie.Ale przy tej książce mnie zaskoczyła…

Sloan od dwóch lat jest w związku z Asą.Chłopak jest głównym dilerem na uniwersytecie, przez jego dom codziennie przetacza się mnustwo osób a w tym domu musi mieszkać ona.Nie stać jej na inne życie, gdyż oprucz siebie dba jeszcze o chorego brata, a dzięki Asie ma on zapewnioną stałą opiekę w ośrodku za który chłopak płaci… a tak przynajniej myśli Sloan.
Gdy na jednym z wykładów Sloan poznaje Cartera jej życie się odmienia,widzi szansę na lepsze jutro.Do czasu aż odkrywa,że on również jest zamieszany w interesy z Asą.Miłość jednak nie wybiera, dziewczyna zakochuję się w Carterze, a gdy odkrywa że Carter jest policjantem odzyskuje nadzieję.
Nikt jednak nie spodziewa się że Asa jest chory psychicznie i że się nie podda.Gdy odkrywa że Carter/Luke jest gliną i że rozkochał w sobie Sloan postanawia się zemścić.I będzie się posuwał do wielu okropieństw.Czy tej dwójce Sloan i Luke’owi uda się uciec przed zemstą Asy? Czy zasmakują szczęścia?Przekonajcie się sami.
Ta powieść nie powinna Was zawieść.Jest pełna ciekawych akcji, wspaniałych postaci,licznych emocji i zaskakujących zwrotów akcji.Jeżeli lubicie książki Hoover to jedno jest pewne ta książka jest inna … dla mnie o wiele lepsza .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>