Madeline Sheehan Niepokorna/Niepiękna

Wśród wielu powieści erotycznych w ostatnim czasie rzadko można się natknąć na oryginał.Książki  Madeline Sheehan są takim wyjątkiem. Autorka pokazuje nam miłość w całkiem innym wydaniu. W „Niepokornej ” poznajemy Eve  i Dauce’a ,dwoje ludzi który nie powinni się kochać.Ona jest córką prezesa klubu motocyklowego a on jest dużo starszym od niej przywódcą innego klubu. Poznają się gdy dziewczyna ma zaledwie 8 lat i już wtedy zaczyna ich coś łączyć. Ich relacja nie jest prosta, z biegiem lat między nimi rozkwita miłość, miłość skazana  na klęskę. Jednak mimo przeciwnościom losu ich uczucie nie ma szans wygasnąć. „Niepokorna” jest historią miłości pełnej brutalności i gniewu, miłości piekielnie mocnej i niezniszczalnej.

Drugą powieścią autorki jest „Niepiękna”. Dzięki  tej książce poznajemy dalsze losy Evy i Dauce’a ale przede wszystkim poznajemy losy córki Dauce’a Danny. Mamy możliwość przyjrzenia się życiu motocyklistów ale przede wszystkim obserwujemy Danny i Ripper’a – sierżanta w klubie motycyklowym ojca dziewczyny. Ich losy splatają się ze sobą pewnej nocy i zmieniają ich życie na zawsze.  Erik „Ripper” nie ma odwagi przyznać się przed ojcem dziewczyny do swoich uczuć i wręcz ucieka przed tym a dziewczyna popada w rozpacz.Ich losy splatają się ponownie dając im szanse na dobre zakończenie.

Porównując obie książki mogę śmiało określić że „Niepokorna”jest lepsza. Ukazuje nam więcej emocji i lepiej rozwiniętą akcję . „Niepiękna” jest powieścią skupiającą się na czysto fizycznej  relacji głównych bohaterów. Czasami miałam wrażenie że poza seksem w książce nie dzieje się nic innego. Mimo wszystko seria jest ciekawa i odmienna w świecie erotyków i czekam na kolejna część  :)

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>