Slade – Victoria Ashley

Slade

Bardzo rzadko mi się w ostatnim czasie zdarza trafić na książkę od której nie mogę się oderwać. I tu pojawił się Slade. Od samego początku nie byłam w stanie się oderwać.

Książka zaczyna się i to mogę zdradzić od sceny wyuzdanego seksu a Slade  jest głównym bohaterem tej sceny. Trudno nie pożądać tego faceta :)

Slade po ciężkich przeżyciach postanawia całkowicie odciąć się od swojego życia i uczuć . Zatrudnia się w barze ze striptizem i jest jego główną atrakcją. Kobiety go pragną a on wykorzystuje to dla zaspokojenia swojego popędu seksualnego. A facet jest niewyżyty. Na jego drodze pojawia się Aspen ,  przyjaciółka współlokatora Slade’a . Dziewczyna jest piękna i grzeczna , poznając niesamowitego striptizera  odkrywa w sobie rządzę . Za wszelką cenę jednak  stara się zwalczyć to uczucie. Odpycha go rękami i nogami , jednak w końcu ulega. Autorka opisuje tak wiele scen seksu że w pewnych momentach powieść staje się pornosem  :)

Victoria Ashley w książce nie tylko daje nam posmakować w ekscytującym życiu seksualnym bohatera ale pokazuje nam jego wrażliwe oblicze. Oblicze chłopaka pogążonego w żalu po starcie .

Aspen jest dziewczyną z tajemnicą, która w jakiś sposób zrani Slade’a . Odkrycie tego pozwoli nam usprawiedliwić dziewczynę . W książce mamy dwie poranione duszę … Czy będą potrafiły się uleczyć?

Lektura książki pozostawiła po sobie niedosyt,gdyż jest dość krótka ale dzięki temu akcja dzieje się dość szybko . Slade to pierwsza książka autorki którą przeczytałam i czekam na następne.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>