Manwhore+1 -Katy Evans

522468-352x500Tego Pana ciężko jest nie kochać, a tej Pani nienawidzić …

Po przeczytaniu pierwszej części Manwhore z niecierpliwością czekałam na dalsze losy bohaterów. I warto było pocierpieć te parę miesięcy  :)

Dla przypomnienia : Malcolm Saint to jeden z najbogatszych ludzi w Chicago, przystojny, dobrze zbudowany,wręcz oszałamiający mężczyzna. Uwodziciel. Nie przegapi okazji na seks . Tak wiele można powiedzieć o tym człowieku ale przecież my wiemy jaki on jest. Kochają go kobiety na całym świecie.

Jest również Rachel,dziennikarka,która ma napisać artykuł o tym niesamowitym playboy’u. Tylko odkrywając Sainta odkrywa również, że z każdym dniem zakochuje się w nim coraz bardziej. Gdy na jaw wychodzi że dziewczyna przed światem ma zdradzić tajemnice Malcolma ich związek się rozpada. Tylko czy ta dwójka będzie potrafiła bez siebie żyć ?

I odpowiedź znajdujemy w lekturze Manwhore +1.

Książka zaczyna się od treści artykułu który Rachel napisała,tekstu który jest pewnego rodzaju listem miłosnym do Malcolma Sainta. On jednak nie potrafi się pogodzić ze zdradą jedynej osoby przed którą otworzył serce. W tej części widzimy walkę Rachel o odzyskanie miłości swojego życia.

Jestem człowiekiem pełnym wad, nadziei i strachu, silnym i słabym, i niezależnym – oraz zakochanym w nim tak, jak one z całą pewnością nie są.
Jestem dumna z tego, kim jestem.
Jestem dumna z tego, co sobą reprezentuję.

Jej miłość do niego jest ogromna, nie potrafi bez niego żyć . Jest w stanie poświęcić swoją karierę żeby go odzyskać .

Tylko czy Sin będzie potrafił znowu jej zaufać ? Czy wybaczy krzywdę jaką mu zadała?

Malcolm Saint nie jest człowiekiem świętym ,jest chodzącym grzechem i wcale się nie dziwię tym wszystkim kobietom że go uwielbiają. W pierwszej części poiznajemy go jako niewzruszonego, bezdusznego  mężczyznę , w drugiej zaś możemy zaobserwować jego inne oblicze. W jego oczach czai się ból i cierpienie,dzięki temu Rach wie, że nie jest mu obojętna.

I tak toczy się historia,na początku są sprzeczki i próby pogodzenia się . Gdy dochodzi do tego możemy być świadkami wielu scen okazywania miłości. Dziewczyna nie jest jednak do końca pewna tej relacji, czeka na deklaracje i to mnie w niej denerwuje. Jakby nie potrafiła zapytać się go o ich związek. A jego deklaracje rozpalają serce,ten człowiek potrafi otworzyć swoją duszę…

Jesteś jedynym niebem, które dla mnie istnieje Rachel. A nawet gdybyś była piekłem, grzeszyłbym całe moje życie, żeby tylko być z Tobą.

Powieść polecam każdej fance pióra Katy Evans a także każdej dziewczynie zakochanej w Malcolmie :)Pozostaje nam teraz czekać na dalsze losy tej pary

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>