Dla wszystkich tych którzy go kochają….Przed Wami Remington”Tajfun”Tate!!!

505138-352x500

Możliwość poznania historii oczami innego bohatera jest coraz częściej stosowana.Wielu autorów książek pragnie nam przybliżyć i lepiej zapoznać nas z danym bohaterem i tak też uczyniła Katy Evans za co jestem jej wdzięczna.

Czytając serie Real pokochałam Remingtona Tate i bardzo się cieszę że autorka dała mi szansę zajrzenia w umysł tego mężczyzny.Remy przedstawia nam swoją historię.Poznajemy dzieje jego dzieciństwa i to jaki wpływ na niego miało porzucenie przez rodziców,którzy bali się wziąć odpowiedzialność za syna.Dowiadujemy się jak ciężko znosi zmiany nastroju,ale przede wszystkim Tajfun opowiada nam co czuje i do czego jest zdolny by zdobyć Brooke Dumas.

Katy Evans dała nam szanse zajrzenia w umysł człowieka,który walczył sam ze sobą,dzięki temu wiemy jak bardzo nienawidził siebie,gdy stawał się czarny.Poznajemy opowieść człowieka,który kochał,pragnął i pożądał całym sobą kobietę,która stałą się jego całym światem.Historię mężczyzny,który dla tej kobiety gotów jest zrobić wszystko,po to aby ją chronić i sprawiać żeby była szczęśliwa.

Autorka dała nam możliwość poznać każdą cząstkę Remingtona Tate i jego spostrzeganie miłości.Remy uwodzi nas,rozpala ogień w naszych ciałach,sprawia że pożądamy go a nawet uzależniamy się od niego.

Remingtona Tate pokochałam zaczytując się w poprzednie części jednak Remy rozkochał mnie w sobie od nowa,wzmacniając moje uwielbienie.I choć dla niektórych miłość Brooke Dumas i Remingtona Tate jest mdła,nudna i przewidywalna to moje serduszko przepadło dla tego skomplikowanego mężczyzny,który mnie od siebie uzależnił,powodując,że już za nim tęsknię.

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>