To jest walka o swoją tożsamość,walka z przeciwnościami i sobą samym.

falling away

Są historię,które zaprzeczają prawom fizyki.Możemy obserwować walkę,gdzie dwie przeciwności za wszelką cenę starają się odepchnąć tylko czy nie osiągnął klęski?

K.C.Carter to najlepsza przyjaciółka Tate,Jaxon Trent jest przyrodnim bratem Jareda,głównych bohaterów „Dręczyciela” Penelope Douglas.W powieści mamy możliwość poznania dalszych losów bohaterów poprzednich części serii ale ta skupia się na historii K.C. i Jax’a.

K.C. wraca do Shelburne Falls by w czasie wakacji odrobić prace społeczne jako korepetytorka w swoim starym liceum.Nie wie,że jej życie diametralnie się zmieni,gdy na jej drodze stanie Jaxon Trent.Jeżeli czytaliście poprzednie części serii to wiecie,że tej dwójki nigdy nie łączyły zbyt dobre stosunki.Można było jednak wyczuć między nimi chemię.K.C. nigdy nie traktowała chłopaka zbyt dobrze,walcząc z uczuciami względem niego. Jax robił wszystko,żeby myślała o nim jak najgorzej.Oboje starają się trzymać od siebie z daleka,kłócą się ze sobą i wyzywają.Zadają  sobie rany,żeby odkryć,że łączy ich więcej niż mogą przypuszczać.

K.C.zawsze zamknięta w sobie,nie umiejąca odnaleźć swojego miejsca w świecie, w końcu odkryje swoją prawdziwą stronę.Bo przecież K.C. nie istnieje,zawsze powinna być tylko Juliet.

Jaxon skrywa w sobie wiele tajemnic,wspomnień pełnych bólu i cierpień.Odpycha od siebie wszystkich tych na których mu zależy.Tak także postępuje z Juliet. Pomaga jej”wyjść ze skorupy”choć sam usilnie pogrąża się w swoim życiu.

Relacja między nimi jest skomplikowana i choć nie raz wkurzałam się na nich za ich głupie zachowanie to bardzo im kibicowałam.

Tylko czy można pokochać kogoś kto całkowicie się od nas różni?Czy Juliet i Jax będą potrafili się ze sobą dogadać?Czytając miałam wrażenie jakbym wróciła do”Dręczyciela”.K.C. i Jaxon zachowywali się podobnie do Jareda i Tate ale taki już chyba zamysł autorki.

Jeżeli lubicie książki o zagubionych duszach,o osobach o trudnej przeszłości i wielu problemach a do tego polubiliście innych bohaterów serii Fall Away to zachęcam do zapoznania się z lekturą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>