Spod jej pióra wychodzą same perełki,nigdy mnie nie zawiodła i teraz miałam przyjemność przeczytać kolejność powieść,która mną zawładnęła. Niepowtarzalna Kristen Proby i „Bliskość”.

 

17884422_828634763955445_8176754974110140308_n

Kristen Proby jest autorką wielu bestsellerów,serią „Ze mną  w Seattle” podbiła serca wielu czytelników. Bliskość to drugi tom serii rozpoczętej Wysłuchaj mnie.

Camila LaRue miała pięć lat,gdy zakochała się w Londonie.Wszyscy wokół o tym wiedzieli.tylko nie on.Cami z każdym rokiem kochała go bardziej i kiedy po maturze chłopak wyjechał aby zostać pilotem,zostawił ją ze złamanym sercem.Dziewczyna,żeby zapomnieć wpakowała się w związek,małżeństwo,które od początku było skazane na klęskę.Nie da się przecież stworzyć pięknego,idealnego związku,gdy całym sercem kocha się kogoś innego.Dla dobra swojego i męża rozwodzi się.Starając się za wszelką cenę znaleźć byłemu mężowi wspaniałą partnerkę.Czy to nie urocze ?

Cami jest współwłaścicielką Pokusy -najpopularniejszej restauracji w Portland.Żyje samotnie ale szczęśliwie a przynajmniej tak jej się wydaje.Po dwunastu latach do miasta wraca London,przewracając jej życie do góry nogami.

London od zawsze kochał Camile,jednak nigdy się do tego nie przyznał.W końcu była przyjaciółką jego młodszej siostry Mii. Gdy wyjeżdżał była jeszcze dziewczynką,a teraz jest już kobietą,piękną i seksowną.

Gdy w Pokusie  potrzebny jest remont,ta dwójka ma szansę poznać się od nowa.Tylko czy po tylu latach uda im się dogadać?

Kristen Proby pisze piękne historie,pełne intensywnych uczuć,seksownych mężczyzn i pięknych kobiet.Daje nam zawsze dużą dawkę seksualnego napięcie,czasem śmiech a czasem łez.

Czytając Bliskość wiele razy się uśmiechałam,szczególnie gdy na horyzoncie pokazywał się kot Camile. Pani Proby mnie zauroczyła swoim stylem pisania i nigdy mnie nie zawiodła.Polecam wszystkim miłośnikom romansów .

 

 

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>