Ten kontrakt odmieni ich życie….Sandi Lynn -Kontrakt o miłość

kontrakt-na-milosc,w_378,wo_240,ho_380,_small

 

Sandi Lynn od dość długiego czasu jest na liście moich ulubionych pisarek,nigdy mnie nie zawiodła,wielokrotnie mnie zaskakiwała i tak też było w przypadku Kontraktu o miłość. Autorka przedstawiła nam obraz ludzi,którzy nie wierzyli w miłość i związki.

 Emily Chase ma 27 lat,jest właścicielką butiku i odnosi sukces.Wychowana tylko przez matkę od najmłodszych lat miała wpajane,że mężczyźni tylko ograniczają kobietę.Dostawała rady:nigdy się nie angażuj,nie zakochuj.

…Związki są dla słabych.Dla tych,którzy potrzebują innych,żeby poczuć się silnymi.Poza tym ludzie są z natury egoistami.Decydują się na związek tylko wtedy,jeśli coś z tego mogą mieć…

Wszystkie związki są z góry skazane na porażkę.Za to jeśli ludzi łączy tylko seks,życie jest przyjemne i nieskomplikowane.

Dziewczyna trzymała się tych reguł,do czasu,gdy na jej drodze stanął Jackson Cain -zabójczo przystojny biznesmen.Mężczyzna gorące jak samo piekło i człowiek,który tak jak ona nie wierzył w związki.

Jackson po doświadczeniach rodziców „kilka rozwodów i ponownych małżeństw” postanowił nigdy nie wchodzić w żaden związek.Nie wierzył,że coś takiego może trwać wiecznie.Gdy poznał Emily i jej identyczny jak jego pogląd na związki postanowił zawrzeć z nią kontrakt.Reguły były proste:żadnych komplikacji,dramatów,zaangażowania.

Wszystko działało idealnie,Emily i Jackson stali się przyjaciółmi,spędzali ze sobą sporo czasu a seks był nieziemski.Tylko czy tak wpojone poglądy na związki,małżeństwo mogą kiedykolwiek się zmienić ?

Sandi Lynn pokazała nam zmianę jaka zachodzi w bohaterach,gdy odkrywają różne tajemnice z życia rodziców …

Gdy jedno z nich zrywa warunki układu drugie nie reaguje za dobrze,przecież po to był spisany kontrakt.

Czy musiało dojść do tragedii,żeby jedno z nich zrozumiało co jest najważniejsze w życiu?

Kontrakt o miłość polecam,powieść czyta się szybko,mi zajęła tylko jeden wieczór a pozwala nam zajrzeć w umysły ludzi,którzy nie wierzą w miłość i w „żyli długo i szczęśliwie”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>