Czy ta miłość przetrwa ? Na zawsze razem. Ella i Micha. Jessica Sorensen

nazawszerazem_1400

 

Jeżeli nie czytaliście Nie pozwól mi odejść to koniecznie uzupełnijcie zaległości,gdyż bez znajomości lektury trudno Wam będzie zorientować się w niektórych aspektach życia bohaterów.

Ella i Micha przyjaźnią się od dzieciństwa,po tragedii wiele się między nimi zmienia,jednak los ich łączy.Przyjaźń przeistacza się w miłość ale to już wiemy…

Na zawsze razem pokazuje nam dalsze losy bohaterów.Micha wraz z zespołem wyjeżdża w trasę koncertową,kiedy może odwiedza dziewczynę.Chciałby żeby towarzyszyła mu w tej przygodzie,jednak nie chce jej prosić o to by rzuciła studia.

Ella przeżywa kryzys w swoim świecie.Kocha Miche ale nie wie czy jest dla niego odpowiednia.Dziewczynę targają różne emocje.Pragnie wspaniałego życia dla swojej sympatii i boi się że będąc z nim odbierze mu szczęście. Ella zmaga się z problemami przeszłości,które wracają do niej jak bumerang.Gdy w jej życiu pojawiają się problemy podejmuje decyzje,która może zmienić całe jej życie.

Między Michą i Ellą dochodzi do wielu kłótni,każdy powód jest dobry, żeby odepchnąć od siebie ukochaną osobę.Odchodzą od siebie,żeby za chwile z powrotem się połączyć.

Czytając możemy się dowiedzieć jakie emocje targają bohaterami bowiem tak jak w poprzedniej części narratorami są na przemian Ella i Micha.

Jessica Sorensen w Na zawsze razem skupiła się bardziej na problemach psychicznych Elli,dzięki czemu łatwiej jest nam zrozumieć zachowanie dziewczyny.W życiu Michy również wiele się dzieję,przeszłość”puka do jego drzwi”.Jak to na niego wpłynie?Czy dwoje tak zniszczonych ludzi jest w stanie stworzyć szczęśliwy związek?

Jessica Sorensen pisze wspaniałe powieści,pełne emocji,uczuć tak wielkich,że czasami ciężkich do zrozumienia.Porusza problemy młodych ludzi,ale nie tylko.Sprawia,że do niektórych spraw podchodzimy inaczej.Daje nam możliwość poznania życia ludzi,których nie da się nie kochać.I kibicujemy im całym sercem.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>