To jest historia o miłości ale nie tylko,to historia o stracie,tajemnicach i przebaczeniu.To jest Flawed Heart -Bella Jewel.

425908-352x500

 

Gdy sięgam po zagraniczne,jeszcze nie wydane w Polsce książki czasami żałuje,że nie ja decyduję o tym którą powieść wydać.Jedną z książek o których marzę,żeby pojawiła się na mojej półce jest Flawed Heart.Bella Jewel w swojej powieści ukazuje nam świat dwójki młodych ludzi i miłości która nimi zawładnęła.

Anabelle jest uczennicą college’u,jest dziewczyną spokojną i trochę skrytą.Gdy na korytarzu wpada na chłopaka czuję że wyniknął z tego kłopoty.Jednak coś od samego początku pociąga ją w tym chłopaku.Max jest zapalonym sportowcem,popularnym w całej szkole. Pożądanym przez dziewczyny,jednak Belle jest odporna na jego czar.I może nic by między nimi nie było.gdyby chłopak tak zaciekle o nią nie walczył.Zostają parą a ich miłość jest piękna i czysta.Za czasem biorą ślub i mogłoby się wydawać,że już zawsze będą szczęśliwi.W końcu to jest miłość,która rzadko się zdarza i taka która przetrwa wszystko…prawie wszystko.Jedna tragedia zmienia Maxa. Chłopak zatraca się w swoich myślach,oddalając od ukochanej.Aż dochodzi do rozstania.Ana ze złamanym sercem opuszcza rodzime miasto.Odchodząc od męża.

Nie widzą się przez pięć lat aż ona wraca do miasta zająć się chorą matką.Wraca ale nie jest sama.Czy ich uczucia przeminęły?Czy będą umieli ze sobą rozmawiać po tak długim czasie?Czy będą potrafili wybaczyć sobie błędy przeszłości? I co się stanie,gdy odkryją prawdę o tajemnicach,które skrywali?

Bella Jewel daje nam możliwość zaobserwowanie zmian jakie zachodzą w bohaterach.Belle jest o wiele bardziej pewna siebie i wytrwała.Umie radzić sobie w trudnych sytuacjach.Max został właścicielem klubu i walczy w podziemnych walkach.Jest zimny i nieprzystępny.To człowiek,który wiele przeszedł i otoczył się pancerzem żeby nie dać się więcej zranić.

Autorka zastosowała podział i narratorami są Blue Belle opowiadając o teraźniejszości i Max zapoznając nas z ich przeszłością.Zapoznając się z bohaterami i ich historią towarzyszyłam im.Przeżywałam ich życie razem z nimi.Czasami złościłam się na nich a czasami razem z nimi płakałam.Przy tej powieści warto zastanowić się nas sobą.Czy gdybym byłą w takiej sytuacji zachowałabym się tak samo?Czy umiałabym wybaczyć?

Lektura książki trzymała mnie w napięciu przez cały czas.Nie mogłam się oderwać od niej przez co zarwałam noc ale dla Maxa i Blue Belle było warto.

Teraz pozostaje mi czekać aż jakieś wydawnictwo zainteresuje się twórczością Belle Jewel i wyda tą piękną historię.

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>