Żeby chronić rodzinę zrobi wszystko ,zostanie „Dziewczyną na miesiąc”

18056797_833826763436245_111721474170776610_n

 

Polubiłam ją od razu,może dlatego,że w jakimś stopniu jesteśmy podobne.Tak samo jak ja ona byłabym skłonna poświęcić wszystko,żeby ochronić rodzinę…

Mia Saunders potrzebuje miliona dolarów,żeby spłacić dług ojca,który zaciągnął u człowieka,który grozi jej rodzinie.Mężczyzny z jej przeszłości,który kiedyś ją skrzywdził,złamał jej serce a teraz przez niego jej ojciec leży w szpitalu i nie wiadomo czy się obudzi.

Dziewczyna jest wspaniała osobą,trochę zbuntowaną,z poczuciem humoru i sercem na dłoni.Żeby spłacić dług zatrudnia się jako ekskluzywna dziewczyna do towarzystwa.Wystarczy,że przez miesiąc będzie towarzyszyć mężczyźnie nie musząc uprawiać z nim seksu aby mieć na ratę.Niby łatwe ale czy na pewno ?Ma rok na spłacenie wierzyciela,a każdy miesiąc będzie dla niej wyzwaniem ale może i przygodą…..

Styczeń spędza w MalibuWestonem Charlsem Channingiem  Trzecim,scenarzystą i reżyserem.Mężczyzna zatrudnia ją żeby odpędziła od niego kobiety,które zrobiłyby wszystko,żeby wejść w świat show biznesu.Bardzo szybko się do siebie zbliżają,spędzają ze sobą wiele wspaniałych chwil i może gdyby okoliczności były inne staliby się parą.

Przebywanie z Tobą i wspólne spędzanie czasu mnie zmieniło-chyba na lepsze.Teraz czuję,że mogę przetrwać ten rok i nauczyć się czegoś,poza tym,że ocalę tatę.Myślę,że uda mi się ocalić siebie…

W lutym Mia przeprowadza się do Seattle,żeby zostać muzą znanego francuskiego malarza Aleca Dubois i pozuje do jego obrazów.Dzięki niemu dziewczyna zaczyna dostrzegać siebie,wydobywa z niej wiele cech.Pomaga pokochać swoje ciało.

Dziękuję za pokazanie mi,że dobrze jest kochać,dać miłość i przyjąć ją,nawet jeśli trwa ona bardzo krótko.

Marzec spędza w Chicago u boku Anthonego Fasano i jego partnera Hectora. Tym razem Mia gra rolę narzeczonej Ton’ego – boksera i spadkobiercy bogatej włoskiej rodziny,który ukrywa przed bliskimi swoją orientacje.Daje mu wsparcie i pomaga w odkryciu prawdy…

Każdy miesiąc pomaga dziewczynie spłacić dług ojca ale również daje jej możliwość poznania siebie,swoich pragnień i lęków.

Pokazali mi,że nie wolno się bać,że nie wolno pozwolić,by inna osoba decydowała o naszym szczęściu.

Staje się przyjaciółką tych mężczyzn,czasem kochanką.Mimo okoliczności w jakich się znalazła dostrzega,że jest warta miłości.

18010515_833826746769580_3336543567364845904_n

Kwiecień sprowadza ją do Bostonu,aby zostać partnerką gwiazdy Boston Red Sox Masona”Make’a”Murphy’ego.Ten arogancki,pewny siebie i irytujący sportowiec musi pokazać światu,że się ustatkował,żeby pozyskać nowych reklamodawców a Mia ma wpłynąć na zmianę jego wizerunku.Przy okazji dziewczyna ma świetną zabawę,ulubionych sportowców koło siebie i szansę,żeby zabawić się w swatkę.

Najpiękniejsza byłą jednak możliwość obserwowania rodzącej się miłości.Dwoje ludzi,którzy nie wierzyli w to,że są sobie przeznaczeni,dowiedziało się,że jedyne co im nie wychodzi,to bycie osobno(…)Tworzyli własne yin i yang.

Maj jest dla Mii rajem bowiem została wynajęta przez znanego projektanta mody Angela D’Amico jako modelka strojów kąpielowych.Wyjeżdża na wyspę Oahu na Hawajach i tam już pierwszego dnia poznaje seksownego Samoańczyka Tai’a.Oboje wiedzą,że ten miesiąc jest tylko przygodą i wykorzystują go całkowicie.Jest dużo ostrego seksu,który wywołuje ogień a także chwil pełnych czułości.

Maj jest również miesiącem w którym dziewczyna odkrywa,że jej siostra dorosła i nie potrzebuje już jej tak jak kiedyś przez co czuję się samotna.Tęskni za prawdziwym uczuciem.Zastanawia się nad życiem.Będąc na Hawajach ma możliwość spędzić czas z Maddy i przyjaciółką Giną.Ma szansę odpocząć od pracy ekskluzywnej dziewczyny do towarzystwa.Aż nadchodzi czerwiec…

A z czerwcem podróż do Waszyngtonu aby stać się towarzyszką dużo starszego Warrena Shipley’a,jednego z najbogatszych ludzi na świecie.Mia pomaga mu osiągnąć wymarzony cel w biznesie udając jego kochankę,przy okazji pokazując mu,że u jego boku od wielu lat znajduję się kobieta,która zasługuję na miłość.

Czerwiec daje dziewczynie wiele czasu do przemyśleń ale również jest miesiącem w którym zostaje potraktowana jak zwykła dziwka…Ma jednak przyjaciół,którzy ją wspierają.

Przyjaciele to rodzina,którą sobie wybierasz,a ja miałam najlepszych przyjaciół i rodzinę na świecie.

Każdy miesiąc uczy Mię Sounders czegoś nowego,każde nowe miejsce to ludzie,których trzeba uwielbiać choć nie wszyscy są tacy wspaniali.Jednak to dzięki ich towarzystwu dziewczyna dostrzega siebie,uczy się akceptować swoją osobę ale również sytuację w jakiej się znalazła.

Audrey Carlan napisała powieść o dziewczynie której nie da się nie lubić.O kobiecie  w której każda inna może zobaczyć cząstkę siebie.Czy nie jest tak,że każda z nas marzy o wspaniałej miłości i o mężczyźnie,który będzie już z nią na zawsze?

Czekan na dalsze losy Dziewczyny na miesiąc i niestety muszę uzbroić się w cierpliwość.

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>