Najgorzej jest pragnąć kogoś kogo nie można mieć. Jessica Roe -Because of Him.

452258-352x500

 

Najgorzej jest pragnąć kogoś kogo nie można mieć.Te słowa idealnie pasują do książki Because of Him Jessici Roe.

Blair Ackerman ma osiemnaście lat,wychowywana przez matkę narkomankę zobaczyła w życiu nie jedno.Odebrała ogromną lekcję od losu.Gdy jej matka umiera na skutek przedawkowanie,dziewczyna jest zmuszona zamieszkać z ojcem,człowiekiem którego nie zna,a który ma swoja wspaniałą rodzinę z piątką dzieci.Ona sama jest efektem romansu,największego błędu jej ojca.Gdy trafia pod dach rodziny Peeters jest nieakceptowana przez macochę,kobieta praktycznie z nią nie rozmawia i nie pozwala dzieciom kontaktować się z nią.W końcu jest córką narkomanki i pewnie sama od nich nie stroni.Blair nawiązuje jednak kontakt z rodzeństwem i dogaduję się z nimi.Odkrywa jak wiele ich łączy.

Czując się nierozumiana i nieakceptowana przez ojca i jego żonę znajduje wsparcie u starszej sąsiadki,którą z czasem traktuje jak babcię.Między Blair i babunią zacieśniają się więzi,dziewczyna ma możliwość poznania uczucia przynależności.

Blair zaprzyjaźnia się także z wnukiem starszej pani Silverem,a nawet zakochuje się w nim z wzajemnością.Jednak nie mogą być razem.Los bowiem płata im figla…Czy dwoje ludzi,którzy są w sobie bezgranicznie zakochani poradzą sobie z zaistniałą sytuacją? Jak potoczą się losy Blair? Czy rodzina zaakceptuje ją i pokocha?

Książka jest pełna emocji,czasami jest pełna humoru,bo dziewczyna mimo trudnego dzieciństwa jest bardzo wesoła i otwartą osobą.Zdarzają się jednak chwile,gdy trzeba sięgnąć po chusteczkę by otrzeć łzy. Becouse of Him jest książką lekką i przyjemną.Bardzo przypomina powieść Brittainy C.Cherry -Kochając Pana Danielsa ale ja lubię takie historię.

,,
3 comments on “Najgorzej jest pragnąć kogoś kogo nie można mieć. Jessica Roe -Because of Him.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>