„Posiadam cię (…)Należysz do mnie(…)” Pepper Winters -Debt Inheritance

312672-352x500

 

Ta historia nie ma zakończenia jak z bajki.To nie jest lekka opowieść o miłości.Bo tu nie ma miłości…

Nila Waevers jest młodą,odnoszącą sukcesu projektantką mody.Razem z bratem bliźniakiem jest dziedziczką rodzinnej fortuny.W życiu ma wszystko,oprócz mężczyzny,którego mogłaby kochać.Tego uczucia brakuje jej coraz bardziej ,dlatego gdy ojciec przedstawia jej Jethro Hawka od razu zgadza się z nim pójść.Jest tak naiwna,że nie spodziewa się,że ten mężczyzna zmieni ją na zawsze.

Jethro jest dziedzicem rodziny Hawk,jego zadaniem jest odebranie długu u rodziny Weavers.Nila jako pierwsza urodzona córka ma oddać życie pierwszemu urodzonemu synowi Hawksów,by spłacić dług przodków.

Posiadam cię.Mam kawałek papieru,który tego dowodzi.To niezaprzeczalne i niezniszczalne.Należysz do mnie,dopóki nie spłacisz swojego długu.

I może wydawać się,że to jakaś średniowieczna bajka,jednak fakty są takie,że wszystko jest zgodne z prawem i życie dziewczyny spoczywa  w rękach Jeta.

Naprawdę byłam Kopciuszkiem,tylko,że mój książę wyrzucił szklany pantofelek i porwał mnie,zanim wybiła północ.Mój książę był złem.Mój książę był złoczyńcą.

Historia trzyma w napięciu,jest dość brutalna.Jest wiele scen,które wywołują zgorszenie i w tym wszystkim znajduje się niewinna Nila.Byłam pełna współczucia do tej dziewczyny.Jej postać jest godna podziwu,gdyż w sytuacjach w jakich się znalazła potrafiła wyłączyć umysł i zachować zimną krew.

Czekam na dalsze losy bohaterów,jestem ciekawa jak zakończy się ten trudny okres zapłaty.

 

,,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>