Savage Delight -Sara Wolf. Czas odkryć tajemnice przeszłości…

272032-352x500

 

Savage Delight to książka o dalszych losach Isis Blake i Jacka Huntera.W powieści obserwujemy rozwijające się uczucie między bohaterami i odkrywamy wiele tajemnic.Tylko czy ta miłość jest z góry skazana na porażkę?

Po zdarzeniach z pierwszej części Isis Blake trafia do szpitala i po przebudzeniu pamięta wszystkich z wyjątkiem Jacka Huntera.Nie pamięta nic co jest związanie z chłopakiem.Będąc na oddziale poznaje Sophie-tajemniczą postać z Love Me Never i zaprzyjaźnia się z nią nie wiedząc,że jest ona ważną postacią z przeszłości Huntera.Amnezja Isis z czasem odpuszcza,jednak nie do końca…

Mamy możliwość obserwowania rozwijającego się uczucia między panną Blake a Jackiem.Odkrywamy zdarzenia sprzed lat,które w bardzo dużym stopniu wpłynęły  na życie wielu ludzi.Dociekliwość Isis nie pozwala jej zostawić tej sprawy w spokoju.Dosłownie grzebie w przeszłości narażając się na niebezpieczeństwo.

W Savage Delight Isis Blake jest tą samą żywiołową dziewczyną,przepełnioną pomysłami,które czasami są głupie i niebezpieczne a czasami dają nam powód do śmiechu.Jest zdeterminowana i zacięta żeby rozwiązać tajemnicę swoich znajomych.Gdy w jej życiu ponownie pojawia się Bezimienny nie załamuje się,mimo,że chłopak może bardzo namieszać w życiu bohaterów.

Poznajemy Sophie,która przez okoliczności i zdarzenia staje się osobą pozbawioną serca.Jest manipulatorką ,która celowo rani innych.Po za litością nie czuję do niej żadnych pozytywnych emocji a wręcz nie lubiłam jej.

Jack Hunter z Lodowego Księcia przemienia się,odkrywa swoje uczucia do Isis i walczy o nią.Jest dla mnie bardzo pozytywną osobą w tej części i nawet przekonał mnie do siebie.Zrozumiałam czemu jest taki jaki jest.

Książka jest przepełniona skrajnymi emocjami.Miłość przeplata się z nienawiścią.Tajemnice zostają odkryte.Trupy pochowane w szafach.Niebezpieczeństwo wisi w powietrzu.Jest dużo zwrotów akcji.Zakończenie jest porażające…

Savage Delight Sary Wolf to powieść pełna nadziei na lepsze jutro,miłości bezwarunkowej.To książka o stracie i żalu.O pogodzeniu się z przeszłością i nauczeniu się życia teraźniejszością.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>