Zaczytani w kwietniu

Kwiecień okazał się bardzo łaskawy dla osób kochających czytać książki.Okres Świąt Wielkanocnych był czasem,który spędziłam w gronie rodziny,jednak znalazłam również czas na dobrą książkę.
Przed świętami,poświęciłam się lekturze kilku książek nie wydanych w Polsce i tak odkryłam Until November- Aurora Rose Reynolds(recenzji nie napisałam),orazFalling Away- Penelope Douglas czytaj więcej a także powieściom na które czekałam z niecierpliwością.
Katy Evans z kolejną wspaniałą książką,po raz kolejny powaliła mnie na kolana,bo jak można nie kochać Remingtona Tate.O Remy’m czytaj tutaj.
Na półce przeczytanych książek znalazły się książki moich ulubionych pisarek i tak miałam możliwość zapoznać się z Kontraktem o miłość Sandi Lynn czytaj tutaj i byłam zawiedziona strasznie tą pozycją bo wiem,że autorkę stać na więcej.Bliskość Kristen Proby stała się jedną z najlepszych powieści tego miesiąca czytaj tutaj i postawiła poprzeczkę dość wysoko innym czekającym na swoją kolej.
W czasie świąt towarzystwa dotrzymywały mi książki młodzieżowe: Jesteś moja,dzikusko naszej polskiej pisarki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej czytaj tutaj oraz Jessica Sorensen i jej Na zawsze razem.Ella i Micha czytaj tutaj. Książki były przepełnione emocjami i skłoniły mnie do refleksji i docenienia bliskich .
Pogoda nie rozpieszczała nas przez prawie cały miesiąc a deszczowe,zimne dni skłały nas do zaszywania się w domu,pod kocem najlepiej przed kominkiem z dobrą książką w ręce.
Mnie dodatkowo w  tym czasie rozgrzewał Piękny duetu Christina Lauren czytaj tutaj i jak zawsze autorki dały mi powód do uwielbienia głównych bohaterów i możliwości zapoznania się z losami innych postaci z serii.Takie piękne pożegnanie z nimi wszystkimi.
Po lekturze Pięknego poprzeczka znowu została podniesiona i następna książka przegrała w podbiegach.Max Monroe i Złapać milionera  czytaj tutaj nie  miała szans i zasiało dla mnie przewidywalnością i nudą.Czasem tak bywa…
Kwiecień to szereg książek anglojęzycznych w których znalazłam kilka perełek.I tak zakochałam się w powieści Bella Jewel Flawed Heart  czytaj dalej i liczę że kolejna z serii będzie tak samo dobra.Wielkim odkryciem jest dla mnie Jessica Roe,która urzekła mnie powieścią Because of Him czytaj tutaj,książka wywołała we mnie bardzo dużą emocjonalną burzę i miałam po niej książkowego kaca co ostatnio rzadko mi się zdarza.
Wrażenie na mnie zrobiła książka Pepper Winters Debt Inheritance czytaj tutaj,powieść w stylu dark romans zapewniła mi dreszczyk emocji i dała postać mężczyzny,którego można z całego serca .nienawidzić.
Książkami dość odbiegającymi od tego co lubię są Love Me Never czytaj tutaj i Savage Delightczytaj tutaj Sary Wolf,powieści przeznaczone szczególnie nastolatkom.Lekturę dobrze się czytało i podobał mi się w nich wątek kryminalny,tajemnice i ich rozwiązenie.
Moim faworytem tego miesiąca jest również Dziewczyna na miesiąc.Kwiecień.Maj.Czerwiec.Audrey Carlan czytaj tutaj postanowiłam napisać recenzję łączoną i tak można zapoznać się również z pierwszą częścią powieści.Główną bohaterkę Maie polubiłam praktycznie od razu i przed wydaniem następnej części na pewno wrócę do historii tej dziewczyny.
Ostatnie dni kwietnia spędziłam w towarzystwie striptizera Hemy’ego Victorii Ashley czytaj tutaj oraz bohaterów Płomiennej miłości Meredith Wild czytaj tutaj.
Miesiąc kwiecień dał mi szansę zapoznania się siedemnastoma książkami,jedne były wspaniałe a inne gorsze ale tak to już bywa… Mając za sobą już setki przeczytanych romansów zwracam coraz większą uwagę na oryginalność fabuły a niestety ostatnio większość jest przewidywalna.
Mam nadzieję,że maj rozpieści nas pogodą i będę mogła więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu z dobrą książką w ręce.
Udanej majówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>