Lubicie seksownych bohaterów ? Poznajcie tego pana…-”Hemy”Victoria Ashley

311069-352x500

 

Pamiętacie Slade‚a z Walk of Shame
http://ksiazkitocokocham1986.blog.pl/2017/02/24/slade-victoria-ashley
/ ? Jeżeli tak,to pamiętacie również Hemy’ego,jednego z najlepszych przyjaciół naszego przystojniaka.

Jak wiadomo Slade i Aspen układają sobie życie,jednak klub ze striptizem musi działać dalej.Teraz główną atrakcją jest Hemy Knox.Przystojny,wspaniale zbudowany i pożądany przez kobiety.Mężczyzna jakich mało,jednak przepełniony problemami i skrywający w sobie ból.

Historia Hemy’ego zaczyna się od zdarzeń,które miały miejsce cztery lata wcześniej,Chłopak pragnąć zapomnieć bólu i żalu pogrążył się w świecie narkotyków,przez co stracił ukochaną dziewczynę,najwspanialszą przyjaciółkę i jedyną osobę,która potrafiła go zrozumieć.Byli sobie przeznaczeni lecz on to wszystko zniszczył.Ile może znieść jedna,niewinna dziewczyna?

Zaciągnąłem ją w mój mroczny,udręczony świat demonów i nienawiści,powoli zabijałem ją dzień po dniu i coraz ciężej było jej przez to oddychać.

Mijają lata a Hemy zamiast narkotyków,wykorzystuje seks żeby zapomnieć.Wszystko wydaje się idealne w jego świecie.Klub ze striptizem w którym pracuje daje mu łatwe panienki,tylko że w jego myślach cały czas jest ona…Onyx.

Wszystko się zmienia,gdy na jednym z prywatnych występów spotykają się.Życie po latach nabiera dla niego sensu.Hemy będzie walczył,żeby ją odzyskać.

Jeżeli poradziłem sobie z utratą ciebie,dam radę ze wszystkim.

Tylko czy Onyx będzie chciała z nim być?Czy da chłopakowi kolejną szansę?Jak potoczą się losy bohaterów?I co ukrywa Onyx?

Muszę przyznać,że postać Onyx działała mi na nerwy przez bardzo długi czas,z jednej strony można ją zrozumieć w końcu została zraniona ale z drugiej strony była bardzo niesprawiedliwa…

Postać Hemy’ego jest dla mnie dużym zaskoczeniem,okazał się bardzo kochającym i romantycznym facetem.Jego sylwetka jest godna podziwu,to jak bardzo był uparty i zacięty.

Oddałbym ostatnie tchnienie,żeby być z tobą(…).Nic by mnie nie powstrzymało przed tym,żebyś była moja Onyx. Nie pozwolę ci znowu uciec ode mnie,od nas.Mogłabyś mnie deptać,aż w końcu bym przestał oddychać,a i tak to by niczego nie zmieniło.Nigdzie.Się.Nie.Wybieram.

Książka tak jak poprzednia z serii jest przepełniona wspaniałymi mężczyznami,pięknymi kobietami i seksem,czasami bardzo perwersyjnym a czasami delikatnym i romantycznym.Czytając nieraz dostawałam rumieńców na twarzy…

Hemy to powieść,którą czyta się z zapartym tchem i buzującym podnieceniem,bo która kobieta mogłaby się oprzeć takim ciachom :) .Czytając cały czas chcesz więcej i więcej…

Victoria Ashley napisała typowy erotyk i dlatego ta seria mi się podoba.Teraz pozostaje mi poczekać na kolejną część serii Walk of Shame o Calu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>