„Płomienna miłość” ,gdy zakazany owoc smakuje najlepiej.

541425-352x500

 

Trzymaj się od niej z daleka…To nie jest mężczyzna dla ciebie…Te słowa idealnie pasują do głównych bohaterów powieści Meredith Wild Płomienna miłość, tylko czy nie jest czasem tak,że to co zakazane smakuje najlepiej ?

Darren Bridge jest przystojnym,seksownym strażakiem.Jego życie jest napędzane adrenaliną i on to kocha,w wolnym czasie ćwiczy na siłowni swojego brata Cama i ma powodzenie u kobiet.Może mieć praktycznie każdą kobietę jakiej zapragnie,tylko nie Vanessę. Czy ona jest aż tak odporna na jego wdzięk?

Vanessa Hawkins jest rudowłosą pięknością,wiele lat temu wyjechała z rodzinnego miasta,żeby odnieść sukces na Nowojorskim Wall Street i dlatego od prawie dwóch lat nie miała urlopu,będąc na każde zawołanie szefa.Gdy udaje jej się wyrwać z miasta na wesele przyjaciół Camerona i Mai nie wie,że te krótkie wakacje zmienią jej dotychczasowe życie.Mimo ostrzeżeń przyjaciółki Vanessa daje się porwać namiętności i ulega drużbie Darrenowi.Tydzień na wyspie spędzają praktycznie w łóżku,tylko czy gdy wrócą do Nowego Jorku będą potrafili ze sobą normalnie rozmawiać?

Darrena nigdy nie interesowały stałe związki,jednak po wspaniałych wakacjach nie potrafi zapomnieć o Rudej.Czy będzie w stanie się zmienić? Czy starszy brat Camerona jest zdolny do miłości?

Vanessa bardzo by chciała zaufać Darrenowi,tylko czy mężczyzna tak po prostu jest w stanie zmienić swoje dotychczasowe upodobania? Czy dziewczyna będzie umiała poradzić sobie ze złamanym sercem,gdy ten związek się rozpadnie?

Meredith Wild poznałam przy okazji serii Hakera i byłam zachwycona każdą jedną częścią.Czytając serie Bridge mam wrażenie,że już gdzieś to czytałam.Książka była  tak bardzo przewidywalna,że aż nudna. Po autorce Hakera spodziewałam się jednak czegoś lepszego i mam nadzieję,że przy kolejnej powieści z serii nie będę żałowała czasu,który jej poświęcę.

 

Wydawnictwo Burda Książki.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>