„Wciągnie mnie do swojego świata,a ja w zamian pozwolę mu,żeby mnie złamał” Laurelin Paige-Pierwszy dotyk

Pierwszy_dotyk_front_300dpi-378x567

 

Laurelin Paige poznałam dzięki wspaniałej serii Uwikłani.Styl pisania i wyrażania emocji przez pisarkę szczególnie przypadł mi do gustu. Laurelin Paige stała się znaną i cenioną autorką wielu bestsellerów na całym świecie i w Polsce również zyskała rzeszę fanów.Czy nowy cykl zawładnie nami tak jak poprzedni? Pierwszy dotyk to powieść z nowej serii First and Last i muszę przyznać,że byłam bardzo ciekawa tej historii.

Emily Wayborn otrzymuje niepokojącą wiadomość od przyjaciółki sprzed wielu lat -Amber.Obie dziewczyny łączyła szczególna więź,wiele razem imprezowały,prowadziły bardzo podobny styl życia.Jednak pewne zdarzenie zmieniło wszystko i ich drogi rozeszły się.Dlatego,gdy w wiadomości od Amber Emily słyszy znane tylko im hasło bezpieczeństwa,dziewczyna wie,że jej przyjaciółka jest w poważnych tarapatach. Wayborn jest tak zmartwiona otrzymaną wiadomością,że postanawia zatrudnić prywatnego detektywa,aby dowiedział się co się stało z Amber. Emily mimo wszystko postanawia szukać jej na własną rękę.Najważniejsze jest dla niej dobro koleżanki i dlatego musi znaleźć się blisko znanego playboya,miliardera i spadkobiercy rodzinnej sieci hoteli-Reece’a Sallisa. Tylko to nie będzie łatwe zadanie. Sallis nie pozwala każdemu się do siebie zbliżyć,aby to uczynić trzeba przejść próbę.A Emily sie to uda. Co odkryje dziewczyna w sprawie zaginięcia Amber?Jakie tajemnice skrywa przystojny miliarder?

Emily to twarda kobieta,w swoim życiu przeszła przez piekło a jednak nie załamała się.Złamana przez życie jest odważna i dzielna.Staje się niezwyciężona i nieustraszona podejmując próbę znalezienia przyjaciółki,przecież kiedyś były nierozłączne,były jak siostry,kochały się…Jej wadą,a może zaletą jest to,że lubi oddawać kontrolę nad sobą  a Reeve to mężczyzna,który  uwielbia sprawować władzę.Relacja Emily z miliarderem z czasem zacieśnia się a dziewczyna przywiązuje się do niego,choć niespokojny głos w głowie mówi jej,że to nie jest dobre dla niej.Tylko co zrobić,gdy pożądanie bierze górę nad zdrowym rozsądkiem.W pewnym momencie dziewczyna będzie musiała podjąć decyzje,która podważy jej lojalność względem Amber.Czy ma ocalić przyjaciółkę czy własne serce?

Może i rzucałam się prosto w ogień,ale istniała szansa,że nie będę w tym osamotniona.

Reeve przedstawiony jest w złym świetle,jednak z czasem możemy poznać go z innej,lepszej strony.Mężczyzna,który jest gotów zabić tak na prawdę jest spragniony miłości i zrozumienia.Tylko czy Emily jest bezpieczna w jego ramionach?

Czy tajemnice wyjdą na jaw? Czy poznamy prawdę o zniknięciu Amber? I co się stanie z Emily i Reeve’m ?

Pierwszy dotyk to powieść o wspaniałej przyjaźni,o dziewczynie,która za wszelką cenę chce odnaleźć koleżankę.To książka,która pokazuje nam tak wiele emocji,które czasami aż ściskają za serce.Razem z bohaterami przeżywamy przygodę pełną tajemnic,jesteśmy świadkami namiętności ale także wielu chwil okutych żalem i poczuciem winy. Laurelin Paige zafundowała nam świetną przejażdżkę na emocjonalnym rollercoasterze. I zostawiła nas z tak wielką niewiadomą,że teraz nie pozostaje nam nic innego jak poczekać na kolejną część  Ostatni pocałunek a ona już niebawem.

 

Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu Kobiece.

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>