I żyli długo i szczęśliwie….Ms.Manwhore.

Ms-Manwhore-72dpi-378x567

Znacie Malcolma Saint’a i Rachel Livingstone? Nie? To koniecznie musicie ich poznać i w tym celu zapraszam do lektury Manwhore i Manwhore +1.Jeżeli czytaliście te książki i znacie tę dwójkę to jak najbardziej polecam nowelę do powieści- Ms.Manwhore.

Katy Evans obdarowała nas książką,która jest idealnym zakończeniem cyklu o naszym wspaniałym Saint’cie.Wiemy,że będą żyli długo i szczęśliwie ale jeszcze przed nimi ślub i wesele. I Ms.Manwhore jest właśnie o tym.

Malcolm Kyle Preston Logan Saint.Moje…wszystko.Mężczyzna,który obudził mnie ze snu.Mężczyzna,dzięki któremu mój świat obracał się szybciej,wiatr wydawał się chłodniejszy,winogrona były słodsze niż kiedykolwiek wcześniej.Wyostrzył wszystkie moje zmysły(…)

Dziękuję Katy Evans za lekturę powieści przy której czytaniu uśmiech nie schodził mi z twarzy.W ostatnim czasie byłam pod wpływem książek,które wprowadziły mnie w melancholijny nastrój,Ms.Manwhore odczarował mnie.Nowelka jest lekturą lekką i przyjemną.To książka,którą pochłania się w krótkim czasie,czyta z zapartym tchem zakochując się ponownie w głównym bohaterze,zazdroszcząc Rachel takiej miłości. Wydawnictwo Kobiece pokazało jak bardzo ceni swoje czytelniczki i ofiarowało im piękną historię ze szczęśliwym zakończeniem.Nawet teraz pisząc recenzje uśmiech nie schodzi mi z ust.

 

Dziękuje Wydawnictwo Kobiece.

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>