Blake Dempsey jest gorący jak samo piekło a do tego jest sex machine….

556285-352x500

Marie Force znana także jako M.S.Force to autorka bestsellerowej serii Quantum.Powieści,które są przepełnione namiętnością i pożądaniem.Sięgając po Sex Machine byłam ciekawa czy styl pisarki zostanie zachowany i muszę przyznać że trochę się zawiodłam.

Honey Carmicheal jako niemowlę została porzucona w kościele a jej wychowaniem zajęła się starsza kobieta,którą dziewczyna nazywała babcią.Po śmierci ukochanej opiekunki dziewczyna pragnie znaleźć mężczyznę,który ją pokocha i zapewni jej poczucie bezpieczeństwa oraz da rozkosz,której nigdy jeszcze nie przeżyła.Zanim to nastąpi chce zaznać jeszcze spełnienia w seksie.Jest piękną i seksowną kobietą,która może mieć każdego mężczyznę jakiego zapragnie.Jednak jednorazowe przygody nie dają już jej satysfakcji.Przypadkowi mężczyźni nie są w stanie dać jej tego czego pragnie,dlatego za namową przyjaciółki postanawia uwieść najbardziej pożądanego faceta w mieście.

Blake Dempsey jest przystojny i gorący jak samo piekło.Wśród kobiet krążą legendy,że ten mężczyzna jest seks maszyną a do tego nie angażuje się w związki.Dwanaście lat temu przeżył tragedię i postanowił,że już nigdy się nie zakocha.Kobiety wiedzą,że spędza z nimi tylko jedną noc a Honey postanawia osobiście się przekonać czy reputacja Blake’a jest zgodna z prawdą.Gdy w barze wypowiada słowa:”Chce żebyś mnie przeleciał” nie wie,że między nimi wszystko się zmieni.

To miała być przygoda na jedną noc,jednak jedna noc to dla nich za mało. Honey i Blake znają się od dziecka,wiedzą o sobie wszystko,mają wspólnych przyjaciół.Czy niesamowity seks im wystarczy?Czy ich przyjaźń to przetrwa?Czy uczucia można kontrolować?I co się stanie,gdy los ześle na nich kolejną tragedię?

Marie Force napisała świetną książkę,pełną namiętności i miłości.Wykreowała bohaterów z dużym poczuciem humoru i uczuciowych.Czytając powieść odniosłam wrażenie jakbym znała Honey i Blake’a.Szczególnie postać dziewczyny i jej wielka miłość do babci stały się bliskie mojemu sercu.

Autorka dała nam historię pełną słodkich przezwisk i intensywnych uczuć.Przepełnioną dzikim seksem od którego płoną policzki.Opowiedziała nam o mężczyźnie,który przeżył tragedię a która ukształtowała jego osobowość.Powodując,że boi się zaangażować w jakikolwiek związek z kobietą.Poznajemy również historię kobiety,która łaknie miłości i poczucia bezpieczeństwa na które zasłużyła.

Sex Machine jest wspaniałą książką,którą czyta się szybko.Jest jednak dość przewidywalna co staje się sporym minusem,gdyż po serii Quantum wiem,że autorkę stać na więcej.Mogę ją polecić każdej osobie która zaczyna swoją przygodę z tego typu literaturą.

 

Wydawnictwo Amber

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>