„Stara miłość nie rdzewieje”tylko trzeba jej dać szansę….

562809-352x500

Vi Keeland jak do tej pory słynie z książek o seksownych sportowcach.Po Graczu i Walce przyszła pora na Szansę.Taka jak w poprzednich powieściach autorki nie zabraknie seksownych mężczyzn,litrów wylanego potu,namiętności i seksu….

Liv Micheals od zawsze chciała pisać,teraz jej marzenie może się spełnić.Dostała fantastyczną pracę i może się spełniać na każdym kroku.W swoim życiu osiągnęła wiele jednak nie zaznała miłości.Nauczona przykrym doświadczeniem nie planuje romantycznych uniesień.Piękna i utalentowana całe swoje życie chce poświęcić karierze dziennikarskiej.

Vince „Niezwyciężony”Stone jest marzeniem niejednej kobiety.Przystojny i seksowny zawodnik MMA wzbudza pożądanie.Nie wierzy w miłość,jednak potrzeby kobiet stawia na pierwszym miejscu-przynajmniej w łóżku.Przed nim najważniejsza walka w życiu.Musi się skupić na treningach,nic nie może go rozpraszać.

Tak się składa,że ta para miała już ze sobą do czynienia.Siedem lat wcześniej łączyły ich nietypowe stosunki,które gwałtownie się przerwały.Wiele spraw jednak pozostało nieskończonych.Los sprawia,że drogi Liv i Vinni’ego przecinają się ponownie.Dziewczyna ma przeprowadzić wywiad ze sportowcem a jest nim Vince.Po latach spotykają się a dawne uczucia powracają.Nieufność i skrywany ból mieszają się z niepohamowanym pożądaniem.Między nimi tworzy się relacja,którą ciężko zdefiniować.

Czy można zapomnieć o starych ranach?

Czy można zapanować nad własnymi uczuciami?

MMA Fighter.Szansa to przede wszystkim historia Vinni’ego Stonetti,autorka przedstawiła nam człowieka,który w swoim życiu przeszedł wiele,zmagał się z problemami o których istnieniu nie powinien wiedzieć młody człowiek.Jego życie ukształtowało go na takiego jaki jest.Mamy możliwość obserwowania zmian jakie w nim zaszły na przestrzeni lat,gdyż autorka stosuje „wspomnienia” opowiadając nam co działo się w życiu bohaterów siedem lat wcześniej.

Vi Keeland w tym tomie pozwala nam również spotkać się z bohaterami Walki. Możemy sprawdzić jak potoczyło się życie Nico i Elle.

MMA Fighter.Szansa ukazuje nam skrajne emocje i dziki seks dając nam mężczyznę,który wie jak walczyć w klatce ale również w życiu prywatnym.Książkę czyta się szybko,gdyż akcja jest dość dynamiczna i raczej nie zaznamy nudy.Jak dla mnie ta część jest lepsza od poprzedniej i czekam na kolejną.

Wydawnictwo Kobiece

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>