Nie powinieneś chcieć tego, który cię dręczy …

324776-352x500 558156-352x500

Chyba każdy z nas zakochał się kiedyś w nieodpowiedniej osobie albo w kimś kogo kochać nie powinien.

Książkę Penelope Ward Stepbrother Dearest przeczytałam jakieś dwa lata temu,gdy wydawnictwo Editio zdecydowało się ją wydać byłam szczęśliwa wiedząc,że ta książka pojawi się na mojej półce.

Przyrodni brat to powieść,która jest rewelacyjnie napisana.Zaczynając możemy być pewni,że porwie nas w swoje sidła i nie będziemy mogli a przede wszystkim nie będziemy chcieli się od niej oderwać.

Penelope Ward napisała powieść,która totalnie mnie zaskoczyła i zauroczyła swoją treścią.

Greta była normalną dziewczyną nie wyróżniającą się z tłumu a jej życie toczyło się spokojnym rytmem -dom.szkoła i dorywcza praca.Wszystko się zmieniło,gdy w domu pojawił się jej przyrodni brat Elec.

Elec był zbuntowany,irytujący i chamski.Od samego początku wyżywał się na dziewczynie dając upust dla swojego gniewu i niechęci do nowej rodziny ojca.

Greta mimo przykrości jakich doznała od brata zawsze była miła.Jednak z każdym dniem Elec fascynował się coraz bardziej a jej ciało reagowało na niego w sposób zakazany.Jego zachowanie,muskularne ciało.przystojna twarz sprawiały że na przekór niej ,jej ciało i umysł nie potrafiły o nim zapomnieć.Reagowała na niego jak nigdy przedtem.

Ich uczucia szybko się zmieniły,spędzali za sobą coraz więcej czasu,aż któregoś dnia przekroczyli granice z której nie było już powrotu…

Następnego dnia Elec wrócił do Kalifornii a Greta została sama.

Dziewczyna z czasem zaczęła żyć własnym życiem ale w jej sercu zawsze był jej przyrodni brat.

Gdy tragedia dotknęła ich rodzinę Greta musiała stawić czoła przeszłości.Po wielu latach znowu stanęła twarzą w twarz z Elec’iem.

Byłeś najlepszą rzeczą,jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła.Mam nadzieję,że któregoś dnia będę mogła powiedzieć,że byłeś jedną z najlepszych rzeczy w moim życiu,ale jak do tej pory mam tylko ciebie…

Spotkanie po latach sprowadziło wiele wspomnień a do tego chłopak,który kiedyś zawładną jej myślami wyrósł na mężczyznę,który potrafi doprowadzić do szaleństwa.

Rzadko kiedy wracam do powieści typu New Adult ale do tej wróciłam z chęcią.Po przeczytaniu wielu podobnych książek mogę stwierdzić fakt,że Przyrodni brat plasuje się wysoko w rankingu.To książka o której się myśli,która wzbudza emocje.Autorka napisała powieść,której głowni bohaterowie są interesujący i nie da się ich nie lubić.Ich słowne utarczki wywołują uśmiech a czasami sprawiają,że człowiek się złości.Ponowne przeczytanie tej książki pozwoliła mi się delektować się historią i głębszego zapoznania się z bohaterami.

Stepbrother Dearest -Przyrodni brat to niebanalna historia,wspaniali bohaterowie i miłość na zabój.

Bez śmierci nie byłoby życia.Bez nienawiści nie byłoby miłości..

Penelope Ward napisała książkę,która pokazuje ,że nie można się poddawać,gdy się czegoś pragnie i że zakazany owoc smakuje najlepiej.

Muszę przyznać,że bardzo żałuje,że wydawnictwo nie zostawiło oryginalnej okładki,która jak dla mnie jest lepsza od tej naszej.

Editio Red

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>