Madeline Sheehan -Nieosiągalna

566028-352x500

Madeline Sheehan pisze książki,które mogą zaszokować niektórych czytelników,są pełne przekleństw,agresji i ostrego czasem brutalnego seksu.Seria książek o gangu motocyklowym nie może być przecież słodka i cieszę się,że miałam okazję zapoznać się z trzema książkami tej autorki.

Po Niepięknej byłam trochę zawiedziona twórczością pisarki i miałam obawy przez zasięgnięciem lektury kolejnej powieści.Czy Nieosiągalna jest warta uwagi?

Tegen Matthews od zawsze podkochiwała się w Cage’u West’ie.Kiedyś był jej najlepszym przyjacielem,jedynym bezpiecznym oparciem i chłopakiem,który jako jedyny nazywał ją Filiżanką.Jednak jedna noc wiele między nimi zmieniła.Dziewczyna oddała chłopakowi swoją duszę,serce i ciało.On niestety był na tyle głupi i pijany,że nic nie pamiętał.

Teraz dziewczyna zmądrzała i żeby ochronić swoje serce unika go jak ognia i darzy nienawiścią.

Tegen od lat mieszka w Kalifornii,gdzie ułożyła sobie życie,dlatego gdy jest zmuszona do powrotu do rodzinnego miasta chociażby na weekend jest wściekła.Szczególnie,że może spotkać tam Cage’a.Tych dwoje nie potrafi się ze sobą dogadać,każde ich spotkanie kończy się kłótnią,każda chwila w swoim towarzystwie grozi wybuchem.

Cage West jest dziwkarzem,żadna dziewczyna nie jest przy nim bezpieczna,jednak od jakiegoś czasu nic nie jest w stanie go podniecić do czasu,gdy ponownie spotyka Filiżankę.Będąc blisko niej nie potrafi zapanować nad reakcją swojego ciała,nad pragnieniem jej.Chłopak [po latach w końcu odkrywa swoje uczucia wobec dziewczyny.

Zdaniem Cage’a o miłości świadczyło to,co jest się zdolnym dla kogoś zrobić.To,jak bardzo się o kogoś dba.A on zawsze się troszczył o Tegen i nigdy nie przestał.Była jego rodziną,najlepszą przyjaciółką.W tej chwili,kiedy tak na nią patrzył,zrozumiał,że mógłby oddać życie nie tylko za siostry,braci z klubu czy nawet za swojego ojca,ale również za nią.

Tylko czy nie jest za późno?

Czytając ich historię nie można było się nudzić.Autorka zadbała o rozwinięcie akcji.Używała języka,który idealnie pasował do osobowości bohaterów a tych wykreowała idealnie.

Z chaosu zwykle rodzi się najsilniejsza miłość.

Tylko czy ta miłość przetrwa? Kto im stanie na przeszkodzie do szczęście?

Autorka w tej części przygód bohaterów gangu  Hell’s Horsemen  oprócz Tegen i Cage’a pozwoliła nam poznać życie jeszcze innych ludzi.Równolegle z dziejami tamtej dwójki mamy okazję poznać Elli i Dirty’ego.

Elli to jedna z koleżanek Danny,córki szefa gangu.Gdy postanawia po studiach wrócić do miasta by zaopiekować się chorą matką nie wie,że jeden wieczór zmieni jej życie na zawsze.

Dirty miał ciężkie dzieciństwo,wycierpiał tak wiele,że trudno sobie to nawet wyobrazić.O swojej przeszłości nie opowiada nikomu a swoje życie opiera na agresji.Dlatego sam siebie nie poznaje,gdy ratuje Elli z opresji.Staje się jej bohaterem i jedynym człowiekiem przy którym kobieta czuje się bezpiecznie.

Spotykają się dwie poranione dusze,które z każdym dniem stają się bliskimi sobie ludźmi.

Czy uda im się siebie uratować?

Czy dwoje ludzi po przejściach może stworzyć związek?

Madeline Sheehan w Nieosiągalnej rozwinęła dwa wątki,opowiedziała nam historię dwóch par ludzi,którzy mieli swoje problemy,którzy walczyli ze swoimi demonami.

W książce wiele się dzieję,a autorka już nie skupia się tak bardzo na scenach seksu a na samych ludziach i ich psychice.Mamy okazję lepiej ich poznać a przy okazji możemy odwiedzić bohaterów poprzednich książek z serii co jest dużym plusem.Autorka tą powieścią sama sobie podniosła poprzeczkę i czekam na następne jej książki.

Za możliwość przeczytania dziękuję wydawnictwo Czarna Strona.

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>