Każdy ma prawo się zmienić… Abbi Glines „Dla Ciebie płonę”

561050-352x500

Dla Ciebie płonę to kolejna z serii Rosemary Beach książka Abbi Glines, tym razem główną bohaterką jest Nan,przyrodnia siostra Rush’a i Hannah.

Nan to osoba,która idealnie wpasowała się w postać czarnego charakteru całej serii.Samolubna,rozpieszczona do szpiku kości dziewczyna ma w życiu wszystko…prawie wszystko.Jej uroda zniewala,bogactwo daje mnóstwo możliwości jednak za pieniądze nie można kupić miłości a tego dziewczynie najbardziej brakuje.

Rush nie ma już dla niej czasu,poświęcając go swojej ukochanej żonie Blaire i dzieciom a jedyny mężczyzna,którego w życiu tak na prawdę kochała ożenił się z jej przyrodnią siostrą.

Nan za wszelką cenę chce zaznać czułości,dlatego gdy Major chce się z nią umówić,od razu się zgadza.Dla niego ta relacja jest czysto fizyczna a Nan chce czuć się ważna i kochana.Romans nie trwa długo.Zawiedziona zachowaniem kochanka dziewczyna ,wyjeżdża na weekend do Vegas.Tam poznaje tajemniczego Gannona,mężczyznę,który obudzi w niej dawno skryte pragnienia.Między nimi od samego początku iskrzy.Przeżywają wiele miłosnych uniesień a dziewczyna pierwszy raz od długiego czasu czuje się rozumiana i kochana.Jednak dla Gannona jest tylko pracą…

Jak potoczą się losy Nan?Którego z mężczyzn wybierze? I co tych dwóch ukrywa?

Jak wielu fanów twórczości Abbi Glines z niecierpliwością czekałam na historię Nan i muszę przyznać,że nie spodziewałam się,że z naszego czarnego charakteru będzie tak łatwo wydobyć dobro.Autorka diametralnie zmieniła osobowość dziewczyny,która w każdej poprzedniej części pokazywała się nam ze złej strony.W Dla Ciebie płonę widzimy jak wiele miłości nosi w sobie jedna osoba.

Nie mogę napisać,że jestem zawiedziona tą książką bo nie jestem.Brakuje mi jednak jędzowatego charakterku Nan,wiem,że każdy ma prawo się zmienić i Nan również ma do tego prawo.

Abbi Glines jak zawsze jest niezawodna,a każda jej książka jest wspaniała i choćby nie wiem co to zdania nie zmienię.

 

Za możliwość przeczytania dziękuję wydawnictwu Pascal.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>