Podsumujmy czerwiec

19601322_871949782957276_3989474010161980202_n

Czerwiec nie był dla mnie zbyt łaskawy i ofiarował mi strasznie mało czasu na czytanie.Praca i obowiązki domowe ograniczyły mnie i w tym miesiącu udało mi się przeczytać tylko osiem książek.
Miesiąc zaczęłam z dwiema powieściami Anny Todd -Nothing More i Nothing Less.Była to miła przygoda z Landonem a także mały powrót do Tessy i Hardina z serii After RECENZJA.
Niezawodna Abbi Glines i Dla Ciebie płonę  to kolejna książka z serii Rosemary Beach opowiadająca losy Nan i choć książka trochę mnie rozczarowała to tej autorce wybaczę wszystko :) TU przeczytasz recenzję do tej powieści.
W czerwcu przeczytałam dwie nie wydane w Polsce książki.Aflame Penelope Douglas pozwoliła mi poznać dalsze losy moich ulubieńców czyli Tate i Jareda  z Dręczyciela Czytaj tutaj. Zapoznała się również z kolejną książką Bella Jewel „Flawed love” w której znalazłam jeden z moich ulubionych motywów czyli miłość do przyjaciela RECENZJA.Na obie książki czekam i mam nadzieję,że już wkrótce pojawią się na moich półkach w polskim wydaniu.
 
Woda,która niesie ciszę Brittainy C. CherryRECENZJA i Serce ze szkła Emmy Scott RECENZJAto dwie wspaniałe historie różniące się od siebie ale obie w równym stopniu doprowadziły mnie do wzruszenia.Wydawnictwo FILIA stało się dla mnie idealne pod względem wyzwalania emocji.Nie zawodne jak zawsze.
Meredith Walters „Twoim śladem”czytaj więcej okazała się książką,która obudziła we mnie wspomnienia i dawno zapomniane emocje.Historia narkomana i jego terapeutki ukazuje prawdziwy obraz uczuć,emocji i życia w świecie narkotyków.
Czerwiec był ubogi w przeczytane książki jednak bogaty w emocje.Ciekawe co przyniesie mi lipiec ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>