Obrońcy miłości -Sandi Lynn

575596-352x500

Sandi Lynn to autorka,która zasłynęła  serią bestsellerowych powieści z cyklu Na zawsze.

Obrońcy miłości to kolejna książka jej autorstwa wydana przez wydawnictwo AMBER.Twórczość pisarki jest zazwyczaj łatwa do przyswojenia a poruszone tematy i problemy są spotykane na co dzień i przy okazji bardzo ludzkie.

Gdy sekret rodziny Ariany wychodzi na jaw strasznie rani dziewczynę.Postanawia opuścić rodzinny Boston i zacząć nowe życie w Nowym Jorku.Po latach spotyka się z najlepszą przyjaciółką Olivią i to własnie u niej pomieszkuje.Ariana jest absolwentką prawa z najlepszymi wynikami w nauce.Olivia pracuje w znanej spółce adwokackiej i to właśnie tam Ariana ma szansę na prace.

Gdy przystojny i seksowny Luke proponuje jej pracę sekretarki,dziewczyna od razu ją przyjmuje.Między Arianą a Luke’m od samego początku iskrzy.Dziewczyna ostrzegana przez przyjaciółkę stara się ignorować swoje uczucia względem szefa.W końcu Luke nigdy nie był z kobietą dłużej niż tydzień a ona nie chce wiązać się z graczem.Tylko walka jest z góry przegrana.Między Arianą a Luke’m jest pożądanie,namiętność i miłość.Lecz przeszłość Luke’a powoduje,że mężczyzna musi odejść,zostawiając dziewczynę ze złamanym sercem.

Jednak pewnej nocy zdarza się tragedia i to teraz Luke potrzebuje pomocy Ariany.Od tej chwili to ona jest jego obrońcą.Trzyma w rękach jego los a jest o co walczyć…

Sandi Lynn napisała książkę,która pozwala nam zajrzeć na salę sądową i poznać tajniki życia prawników,ich sposoby na zyskanie dowodów i przesłuchanie świadków.Obrońcy miłości to książka,która pokazuje,że gdy się kogoś kocha to się o niego walczy do samego końca.

Książki tej amerykańskiej autorki czyta się lekko i przyjemnie.Obrońcy miłości to kolejna powieść jednego popołudnia,a to dlatego,że jak się zacznie to nie chce się przerwać czytania.Wyróżnia się natomiast wpośród wszystkich książek pani Lynn i nie jest już tak bardzo przesłodzona.

Pełna namiętności,seksu jak z marzeń i miłości,która uskrzydla.Książka jest ciekawa i emocjonalna.

Obrońcy miłości to historia,która jest dynamiczna,z wątkiem kryminalnym co dodaje jej atrakcyjności.Autorka kolejny raz dała nam książkę,która jest napisana prostym językiem.Polecam ją wszystkim tym,którzy poszukują lekkiej i przyjemnej lektury po ciężkim dniu w pracy oraz wszystkim fanom new adult i Sandi Lynn.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>