Bo dług ojca sam się nie spłaci….

576338-352x50020106366_882622201890034_6005672451251041387_n

Na kolejną książkę Audrey Carlan z cyklu „Calander Girl” czekałam z niecierpliwością.„Dziewczyna na miesiąc” to cykl powieści,które są ciekawe,emocjonujące i inne niż większość książek tego typu.Autorka podzieliła książkę na rozdziały a każdy rozdział to inny miesiąc roku.Audrey Carlan każdy z nich dedykuje swoim przyjaciółkom lub osobom które ją wspierały przy tworzeniu tego cyklu powieści.

Mia Sauders jest dziewczyną do towarzystwa i będzie nią przez kolejne pół roku,aby spłacić dług ojca mężczyźnie,z którym kiedyś była w związku.Udało jej się spłacić połowę z miliona,zostało drugie tyle.Przez pół roku była wynajmowana przez bogatych i wpływowych mężczyzn,aby dotrzymać im towarzystwa.Każdy miesiąc przynosił jej nowe doświadczenie i wiele emocji (czytaj tutaj)

W styczniu stała u boku przystojnego producenta i reżysera Westona Charlesa Channinga Trzeciego,który pokazał jej czym jest miłość i że czasami warto się w niej zatracić.

W lutym była muzą francuskiego artysty Aleca Dubois,który wydobył z niej pewność siebie,pomógł pokochać swoje ciało ale również duszę…

W marcu miała zagrać narzeczoną Anthony’ego Fasano dziedzica sieci włoskich restauracji,a który ukrywał przed rodziną swoją homoseksualną orientację.Mia stała się przyjaciółką a nawet częścią jego rodziny.

Kwiecień spędziła w Bostonie aby zmienić i ocieplić wizerunek Masona „Mace’a” Murphy’ego najlepszego miotacza Boston Red Sox .Zyskała wspaniałego przyjaciela i po raz kolejny poczuła przynależność do nowej rodziny.

Maj wysłał ją na Hawaje,gdzie była modelką i prezentowała stroje kąpielowe.Dał jej również przygodę dzięki,której zyskała miłość i wielką przyjaźń Tai’a.

W czerwcu była w Waszyngtonie,gdzie obracała się w kręgu najbogatszych ludzi świata.W tym miesiącu jednak stała się również ofiarą i odkryła,że przyjaźnie zawarte do tej pory są bezcenne…

Druga połowa roku „Dziewczyny na miesiąc” zapowiada się pasjonująco i zaskakująco.Co przyniosą jej kolejne miesiące ?

Lipiec wysyła Mię do Miami aby zagrała w teledysku Latin Lov-ah-Antona Santiago,seksownego hiphopowca.Mia jest kusicielką i uwodzicielką w najnowszym teledysku artysty.Tylko czy wydarzenia z czerwca nie będą miały wpływu na jej prace ?

Lipiec przynosi dziewczynie wiele zmian,a ona sama odkrywa swoje uczucia i pragnienia.

Sprawiasz,że kochanie kogoś jest bardzo łatwe,gdy do tej pory zawsze było ciężko.Bycie z tobą jest jak siedzenie na powierzchni słońca,ale nie można się spalić.Miłość do ciebie mnie zmieniła.Uczyniła ze mnie kogoś innego.Kobietę wartą tego,co obiecywałeś.Naszego raju.

W sierpniu ląduje w Teksasie,gdzie wciela się w rolę zaginionej siostry potentata naftowego i kowboja Maxwella Cunninghama,który ma rok na znalezienie siostry,inaczej straci połowę rodzinnej fortuny.Dziewczyna od samego początku odczuwa silną więź z rodziną Maxa i zakochuje się w niej.Dziewczyna odkrywa również rodzinne sekrety,które mogą wiele zmienić w jej życiu.Czy łatwo będzie jej opuścić Teksas?

Wrzesień przynosi komplikacje a Mia ląduje w  rodzinnym Vegas u boku ojca,którego stan diametralnie się pogorszył.Powrót do domu sprawia,że dziewczyna nie stawia się na nowym zleceniu przez co nie spłaca raty długu a do tego Wes zaginął.

Skarbie,będę twoim końcem,początkiem i wszystkim pomiędzy.

Mia staje przed trudnymi decyzjami i musi podjąć działania,które zapewnią bezpieczeństwo jej i jej rodzinie.Czy dług zostanie spłacony?

Audrey Carlan napisała cykl powieści o dziewczynie,która była oddana rodzinie,opiekowała się nią nie żądając nic w zamian.Mia Saunders jest kobietą,która nie potrafiła pokochać siebie a dzięki swoim własnym klientom zyskała pewność siebie.Po przeżyciach z czerwca jej pewność siebie została zachwiana jednak ludzie,którzy byli wokół niej sprawili,że się nie załamała.

„Dziewczyna na miesiąc”jest wspaniałą kobietą,która przez kolejne miesiące stawała się bardziej otwarta a jej osoba potrafiła zjednać sobie ludzi.Ostatnie miesiące nie były dla niej zbyt łaskawe a mimo to była silna.

Autorka w tej części cyklu „Calander Girl” wprowadziła wiele zwrotów akcji oraz napięcie,które aż ściska serce.Mieliśmy okazje obserwować rodzącą się miłość i to jak wpływała na bohaterów.Mia została wystawiona na próbę,musiała podjąć wiele trudnych decyzji.Tylko nie była już z tym sama…

20139929_882622331890021_7359981061380784636_n

Audrey Carlan po raz kolejny dała nam książkę od której ciężko się oderwać.Akcja powieści jest prowadzona sprawnie a fabuła zaciekawia czytelnika.Opisy krajobrazu pozwalają odnaleźć się w każdym miejscu w jakim znajduje się główna bohaterka.Okładka książki nie odbiega wyglądem od pozostałych co jest dużym plusem.Dzięki temu cały cykl rewelacyjnie prezentuje się na półce.

EDIPRESSE Książki

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>