Kirsty Moseley”Nic do stracenia.Nareszcie wolni.”

Ciąg dalszy historii bohaterów „Nic do stracenia.Początek” znajdujemy w książce „Nic do stracenia.Nareszcie wolni”.Anna Spencer i Ashton Taylor mieszkają razem.Tylko teraz życie Anabelle może diametralnie się zmienić.Jej ojciec wygrał wybory i został prezydentem Stanów Zjednoczonych.Dziewczyna nie będzie już anonimowa i na światło dzienne zostanie wystawiony jej związek z Ashton’em.Tylko niewiele osób wie,że chłopak jest ochroniarzem,komandosem SWAT,który ma ją chronić.

Anna nie wie,że jej porywacz przez lata przesyłał listy z pogróżkami.Że ten,który zniszczył jej życie wie gdzie ona studiuje,że mimo więzienia jest bliżej niż myśli.

Czy teraz,gdy ojciec dziewczyny został głową państwa a ona została pierwszą córką jej życie się zmieni?Czy prasa odpuści,czy może Anna i jej ochroniarz zalśnią w świetle fleszy?

Ashton zakochał się w Anabelle od pierwszego wejrzenia,jako ochroniarz miał ją chronić ale jako mężczyzna chciał dać jej poczucie bezpieczeństwa,opiekować się nią.

Gdy w przerwie świątecznej Anna i Ashton wyjeżdżają na wakacje swój czas wykorzystują nie tylko na wypoczynek…Dziewczyna odkrywa uczucia o których myślała,że są już dawno pochowane.

Przerażało mnie to, że znów się zakochałam. Większość ludzi mówi, że miłość to coś najcudowniejszego na świecie, a ja zgodziłabym się z nimi tylko do pewnego stopnia, bo nie wtedy, gdy wszystkie myśli skupiają się na jej utracie lub gdy dzieje się coś potwornego, co sprawia, że serce pęka na tysiące kawałków. Tak, stan zakochania bardziej mnie przerażał niż satysfakcjonował.

Anne przerażały uczucia jakie czuła wobec chłopaka,wróciły stare lęki.Czy Anna Spencer wyzna swoje uczucia?

Ten chłopak skradł mi serce bez mojej zgody.

Czy ta dziewczyna ma szansę na szczęśliwe życie?

Co się stanie.gdy na jaw wyjdzie sekret jakiego strzegł jej ojciec?Jak zareaguje Anna,gdy dowie się o niebezpieczeństwie jakie na nią czeka?

„Nic do stracenia.Nareszcie wolni.”to książka.która ukazuje nam przemianę głównej bohaterki.Z zastraszonej dziewczyny staje się odważna i gotowa przeciwstawić się swojemu oprawcy.Ta część pokazuje,że miłość potrafi ranić ale dla niej człowiek jest wiele poświęcić.Powieść przedstawia nam obraz miłości,która zwycięża zło.

Kirsty Moseley w serii „Nic do stracenia” dała nam możliwość obserwowania rozkwitającej miłości.Zadała wiele bólu głównej bohaterce,skrzywdziła ją psychicznie ale dała jej poczucie bezpieczeństwa u boku cudownego i przystojnego agenta SWAT.

Ta książka to kolejna pozycja new adults obok której nie potrafiłam przejść obojętnie.To powieść,która choć jest przewidywalna to swoją treścią wyzwala wiele uczuć.Autorka dostarcza nam w niej delikatnego dreszczyku emocji.Czytelnik może poczuć to co bohaterowie,tak jakby był obserwatorem zdarzeń.

Kirsty Moseley w obu częściach dała głos głównym bohaterom,dzięki czemu znamy myśli i uczucia tych postaci.

„Nic do stracenia”to cykl książek idealnych na letnie wieczory dla wszystkich zwolenników tego gatunku.

 

Wydawnictwo Harper Collins Polska

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>