Ostatni pocałunek -Laurelin Paige

566635-352x500

Z twórczością Laurelin Paige zapoznałam się jakiś czas temu dzięki serii „Uwikłani” oraz „Połączeni”Cykl książek „First and Last” to kolejna seria książek,do których nikt nie musiał mnie przekonywać.Po lekturze „Pierwszy dotyk” recenzja tutaj czekałam na dalsze losy Emily i Reeve’a.Byłam ciekawa jak potoczy się ich życie i czy będą ze sobą szczęśliwi…

Emily Wayborn wie czego chce i chociaż to niebezpieczne a ona sama balansuje na krawędzi,nie umie powstrzymać swoich pragnień.A pragnie tylko jego -Reeve’a Sallis’a.

Reeve Sallis to przystojny,seksowny milioner,który jako jedyny facet potrafi ją zaspokoić.Rozumie jej potrzebę dominacji,zarówno w łóżku jak i po za nim.Tylko przy nim Em może odkryć swoje prawdziwe oblicze,w końcu może być sobą.Z każdym dniem dziewczyna coraz bardziej zakochuje się w nim chociaż z całych sił próbuje to wyprzeć.

Moja miłość do niego był lekka jak piórko,jak promyk światła,a ja czułam się tak,jakbym opadała coraz niżej i niżej-łagodnie i bez końca.

Emily przywiązuje się do niego mimo,że wie,że Reeve jest mistrzem manipulacji a on sam skrywa wiele mrocznych tajemnic.I choć Emily chce poznać każdy jego sekret,ktoś robi wszystko żeby do tego nie doszło.

Emily czuje,że nie może być bezpieczna gdy w pobliżu czai się mafia a wokół dzieją się dziwne rzeczy,a do tego dochodzi nagłe odnalezienie Amber,dziewczyny która jako jedyna jej została.Tylko czy Amber dalej będzie jej przyjaciółką?

Amber po nagłym powrocie próbuje odzyskać Reeve’a.Wraca do jego świata i od razu wkracza miedzy niego a Emily.Manipuluje,kłamie i jest zdolna do wszystkiego aby odzyskać byłego narzeczonego.Jej powrót daje początek tajemniczym wydarzeniom,które wywołują lęk wśród mieszkańców rancza.Tylko kto za tym stoi?

Emily i Amber kiedyś były nierozłączne,przez wiele lat zdobywały mężczyzn i się nimi dzieliły.Czy teraz będą w stanie podzielić się Reeve’m?

Cała seria „First and Last” różni się od poprzednich tej autorki.Wątek mafijny sprawia,że książkę czyta się w napięciu.Czytelnik zastanawia się kto stoi za dziwnymi wydarzeniami w posiadłości milionera.Kto okaże się tym złym?Książka jest pełna intryg,a wokół jest pełno tajemnic.Powieść jest nieprzewidywalna,choć jej zakończenie już nie do końca.

Jedynym minusem jest postać Emily,która w ogóle w siebie nie wierzy a jej pewność siebie jest praktycznie zerowa.A przecież tak łatwo zdobyła miłość Reeve’a.Po za  tym książka jest idealnym dopełnieniem serii.

Laurelin Paige w całej serii wprowadziła wiele napięcia,obecność mafii dodała dreszczyku grozy przez co powieść stała się jeszcze ciekawsza.Autorka słynie z opisywanie skomplikowanych związków a efekty jej pracy jak zawsze są powalające.Książka kipi seksualnym napięciem a sceny seksu są gorące do granic możliwości.Autorka w tej książce pokazuje,że dla miłości człowiek jest gotów zrobić wszystko a nawet wyprzeć się jej.

Wydawnictwo Kobiece

2 comments on “Ostatni pocałunek -Laurelin Paige

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>