„Para idealna” Jennifer Echols

575074-352x500

Niedawno miałam okazję czytać książkę „Flirt roku”(recenzja tutaj).Była to pierwsza część z serii „Niezwykli” Jennifer Echols.Dzisiaj przedstawię Wam drugą część z cyklu pt.”Para idealna”.

W poprzedniej części Tia i Will zostali okrzyknięci przez szkołę Flirtem roku zaś jej przyjaciółka Harper została przypasowana do Idealnej pary razem z Brody’m -najlepszym footballistą w szkole.

Harper wyróżnia się na tle innych uczniów,swoją postawą i ubiorem.Jest spokojna,a wolny czas najchętniej spędza robiąc zdjęcia.Unika konfrontacji,zwraca uwagę na to co myślą o niej inni i nigdy ale to nigdy nie pokazuje po sobie negatywnych emocji.

Brody to ryzykant,imprezowicz i szkolny playboy.Jako szkolna gwiazda footballu wie,że może mieć każdą dziewczyną jakiej zapragnie.

Oboje są swoimi przeciwnościami i chociaż znają się od przedszkola nie potrafią zrozumieć jak to możliwe,że zostali wybrani na parę idealną.To właśnie ten tytuł sprawia,że chcą sprawdzić czy znajomi ze szkoły nie mają racji.

I chociaż oboje są w związku z kimś innym,decydują się na niezobowiązujący flirt.Relacja Harper i Brody’ego zmienia się,rozwija.Delikatny flirt przeradza się w chęć bliższego poznania,spróbowania czy to co widzą inni ma prawo bytu.W końcu tych dwoje zakochuje się w sobie…Tylko co się stanie gdy na jaw wyjdzie,że wyniki „Najlepszych” były inne?

Jennifer Echols  przedstawiła nam obraz  prawdziwego życia nastolatków,ich problemy,emocjonalne zawirowania,decyzje które wpłynęły na ich życie.

Ukazała nam dwie całkowicie odmienne osoby,Harper,która nie potrafiła postawić się swojemu chłopakowi Kennedy’emu.Pozwalała mu się ranić i poniżać.Dopiero wpływ Brody’ego otworzył jej oczy i dziewczyna zaczęła się zmieniać.

Czy dwie tak różne osobowości będą tworzyły zgrany zespół?Czy Harper i Brody okażą się parą idealną?

„Para idealna”to książka,która  pokazuje nam walkę o odkrywanie swojej własnej tożsamości,ile siły kosztuje młodego człowieka mierzenie się z oczekiwaniami innych.To kolejna powieść Jennifer Echols,która jest idealna na spokojne popołudnie,bez chęci na głębsze analizowanie fabuły.Książka jest lekka i przyjemna w odbiorze jak każda tej autorki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>