Nadszedł czas na …”Przebaczenie” Vi Keeland

22041943_919685048183749_3896112065816470022_o

Z twórczością Vi Keeland zapoznałam się jakiś czas temu za sprawą powieści pt.”Gracz”.Gdy na polskim runku pojawiła się seria MMA Fighter od razu przypadła mi do gustu.Autorka wykazała się bardzo duża wiedzą na temat mieszanych sztuk walki a to plus ogromna dawka namiętności stworzyło serię,którą pokochało miliony kobiet na całym świecie w tym także ja.

„MMA Fighter.Przebaczenie” to trzecia i ostatnia część z cyklu.Głównym bohaterem jest Jax Knight,mężczyzna,którego mieliśmy możliwość poznać w poprzedniej części czyli „MMA Fighter.Szansa”.

Jax jest przystojny,seksowny i pewny siebie.To biznesmen,który wie czego chce i zrobi wszystko by osiągnąć sukces.Wychowany przez ojca senatora wie jak się kulturalnie zachować,jednak gdy jest po za błyskiem fleszy pokazuje swoje prawdziwe oblicze.Jax kocha walczyć,niestety jego życie mu na to nie pozwala.

Lily St.Claire jest córką legendarnego zawodnika MMA „Saint’a”.Po śmierci ojca to ona zostaje właścicielką sieci klubów MMA,dlatego wie jak dominujący potrafią być mężczyźni.

Gdy do jednego z jej klubów w Nowym Jarku przychodzi Jax,dziewczyna nie potrafi się na niego nie patrzeć.Przystojny,wspaniale zbudowany mężczyzna od razu wpada jej w oko.Tylko Lily nie potrzebuje w życiu komplikacji a dla niej każdy facet tym właśnie jest.

Jax wchodząc do klubu od razu zauważa piękną,zjawiskową Lily.Knight jest jednak facetem,który nie angażuje się emocjonalnie.Gdy okazuje się,że dziewczyna jest córką „Saint’a” i właścicielką klubów dochodzi do wniosku,że może połączyć przyjemne z pożytecznym.

Tylko Lily po złym doświadczeniu ze swoim ex-Cadenem postanawia,że już nigdy nie połączy pracy z życiem prywatnym.Informacja,że firma Jax’a jest zainteresowana zakupem akcji jej klubów bardzo szybko stawia ją na ziemię.

Czy Jax’owi uda się uwieźć Lily?Czy dziewczyna będzie miała dość siły by przeciwstawić się swoim uczuciom? I co na to wszystko powie Caden?

Na mężczyznę są tylko dwa sposoby.Wybacz mu lub zapomnij o nim.Jeśli nie potrafisz zrobić tego drugiego,to musisz mu wybaczyć,bo już skradł twoje serce.

„Przebaczenie”to moim zdaniem najlepsza część z całej serii.Vi Keeland ofiarowała nam dwoje inteligentnych bohaterów,którzy mimo pożądania jakie do siebie czuli potrafiło racjonalnie myśleć.

Lily jest kobietą,która boi się angażować w związek z kimś,kto ma wpływ na jej biznes.Złe doświadczenie z Cadenem sprawia,że wycofuje się z relacji z Jax’em.Autorka pokazała nam jaki wpływ na nasze życie może mieć toksyczny związek.

Jax za to przechodzi dużą przemianę,zawirowania w życiu prywatnym sprawiają,że zamyka się  w sobie.Mężczyzna nie potrafi pogodzić się z faktem,że ma brata o którym nie wiedział przez całe swoje życie.Jax’a gnębi żal do rodziców a dzięki Lily zaczyna akceptować sytuacje.Tylko czy będzie zdolny przebaczyć?

vi Keeland w tej powieści skupia się na uczuciach bohaterów,na ich relacji i problemach z jakimi się zmagają.Sceny seksu są ograniczone do minimum i choć są bardzo gorące,sprawiają,że książka mimo wszystko jest spaczna i przyjemna w odbiorze.

Muszę również wspomnieć,że w ostatniej części mamy okazję spotkać się z Nico z „Walki” i Vince’m z „Szansy”.Mamy okazje sprawdzić jak potoczyło się ich życie co jak dla mnie jest dużym plusem.

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>