Bronagh -L.A.Casey

23031561_936279909857596_8413324925569947282_n

Poznając losy Dominica i Bronagh w debiutanckiej powieści L.A.Casey „Dominic” (recenzja tutaj) nie można przegapić i nie przeczytać nowelki pt.”Bronagh” opisującej dalsze losy pary.Dla fanów braci Slater,którzy tak jak ja pokochali utarczki Bronagh i Dominica jest to idealna lektura.

Zbliżają się dwudzieste pierwsze urodziny Bronagh Murphy,przez wiele lat dziewczyna przeszła wiele,dlatego dzień swoich urodzin pragnie spędzić spokojnie.Jej ukochany Dominic Slater ma jednak zupełni inne plany na ten dzień.Slater pragnie aby jego dziewczyna spędziła swoje urodziny w wyjątkowy sposób.Dominic obmyslił plan,który jest zaskakujący a jednocześnie niesamowicie romantyczny.

W nowelce mamy możliwość poznać nowe oblicze Dominica,to tutaj chłopak tak na prawdę pokazuje swoje uczucia do dziewczyny.Jego postawa wzrusza i sprawia,że czytelniczki zakochują się w nim jeszcze bardziej.Chyba nie ma na świecie kobiety,która w dniu swoich urodzin nie chciałaby otrzymać od ukochanego tak dosłownej deklaracji miłości?Prezenty jakie Bronagh otrzymuje od Dominica rozgrzewają,niesamowicie wzruszają i są w stanie rozmiękczyć nawet najtwardsze serca.

Obserwując związek tej pary odnosimy wrażenie,że ich życie toczy się w idealnym kręgu.I nawet mimo wielu wad ich związek jest bez skazy.Tylko czy na pewno?

Dominic Slater wydoroślał,jest gotów założyć rodzinę,spełnia się zawodowo a u swojego boku ma kobietę o jakiej marzył.

Bronagh Murphy żyje w idealnym związku,znajduje się jednak w zawieszeniu,nie wie w jakim kierunku ma pójść jej zawodowa kariera.Pragnie założyć rodzinę z Dominic’iem.Tylko czy jest na tyle dojrzała by objąć rolę matki?

L.A.Casey w nowelce”Bronagh”pokazuje nam jak wygląda związek Dominica Slatera i Bronagh Murphy po trzech latach.Czytelnik może razem z nimi żyć ich miłością.Obserwować wiele wzruszających dowodów uczucia jakim siebie darzą,uczestniczyć w stałych utarczkach.

22852263_936279886524265_4781340217238452349_n

W tej książce Dominic Slater zyskuje niesamowicie wiele plusów.Poznajemy go od nowa,jako romantyka,chłopaka,który doświadczył niesamowitej przemiany.Dominic dojrzał i nie jest już tym zbuntowanym nastolatkiem z poprzedniej części.

Bronagh Murphy jest na dobrej drodze ku dorosłości,niestety wiele razy okazuje się tą samą bezczelną dziewczyną co w poprzedniej części,jej zachowanie drażni a czasami irytuje.Widzimy jednak jak wiele stara się zmienić w swoim zachowaniu.

W „Bronagh” mamy możliwość bliższego poznania innych członków rodziny Slater.Po nowym roku na polskim rynku wydawniczym pojawią się kolejne części cyklu.Ja osobiście nie mogę się ich wszystkich doczekać.

Wydawnictwo Kobiece.

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>